Výkonní pomocníci pri obrábaní pôdy

S našimi obratnými kultivátormi kypríte pôdu a pripravujete ju na sadenie rastlín a semien bez zbytočnej únavy a namáhania chrbta. Kultivátory sa môžu používať aj na zapracovanie rozdrveného materiálu, kompostu alebo hnojiva do pôdy, aby bola pôda bohatá na živiny. Výkonné motory si bez problémov poradia aj s ťažkou a kompaktnou zeminou. Ergonomické rukoväte uľahčujú manipuláciu a urýchľujú prácu na záhrade.Viac informácií o kultivátoroch >

Filter produktov

Počet nájdených produktov
Pred. č.: 127470 Nedostupné 23.07.2024
999,00 €
Pred. č.: 113970 Obmedzené množstvo
469,00 €
Pred. č.: 113969 Nedostupné 22.07.2024
299,00 €
Pred. č.: 113971 Nedostupné 19.06.2024
539,00 €
Pred. č.: 113972 Nedostupné 19.06.2024
619,00 €
Pred. č.: 113928 Nedostupné 19.06.2024
99,90 €
Pred. č.: 110742 Obmedzené množstvo
69,00 €
Pred. č.: 110495 Nedostupné 23.07.2024
339,00 €
Pred. č.: 110494 Nedostupné 23.07.2024
339,00 €
Pred. č.: 110739 Nedostupné 23.07.2024
339,00 €
Pred. č.: 113973 Skladom
25,90 €
Pred. č.: 113977 Skladom
44,90 €
Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu
Výhody
Motorhacken | AL-KO Sicheitshandhebel

Viac bezpečnosti

Neúmyselnému otočeniu kultivátora zabránia bezpečnostné ručné páčky.

Kultivátory | Ergonomická dlouhá rukojeť

Ergonomická práca

Riadidlá, ktoré je možné individuálne prispôsobiť akejkoľvek výške obsluhy, zaisťujú uvoľnenú prácu bez únavy. Možnosť otočenia rukoväte do strany (MH 4005 R / 5007 R) taktiež umožňuje pracovať bez šliapania na už skyprenú oblasť.

Kultivátory | Řezací nůž AL-KO pro jemnou drobivou zeminu

Jemná drobivá pôda

Špeciálne tvarované kypriace nože v kombinácii s výkonnými motormi zaručujú účinné a drobivé spracovanie pôdy.

Kultivátory | Užitečné tipy pro kultivátory

Užitočné tipy

Kultivátory AL-KO kypria a pripravujú pôdu na siatie vďaka výkonným benzínovým motorom a štyrom kypriacim nožom. Táto koncentrovaná sila je zvládnuteľná s malou únavou vďaka vynikajúcej ergonómii.


Ďalšie výhody:
| Manévrovateľné kultivátory na kyprenie pôdy a prípravu na siatie
Nenahraditeľný pomocník pre každého majiteľa úžitkovej záhrady
| Na prácu na poliach, humusovom hnojive alebo rašeline
Aktívne pracujúce kypriace nože
Bezpečné zapnutie kypriacich nožov vďaka bezpečnostnej ručnej páčke
Ergonomická práca vďaka výškovo nastaviteľným držadlám
| Vodiaca lišta vďaka ktorej stroj spoľahlivo zostáva vo svojej dráhe
| Silný ťah aj na tvrdej alebo ťažkej ílovitej pôde
| Jednoduché manévrovanie vďaka spiatočke závislej na modeli


Vrchol: komfortná spiatočka

Niektoré z našich kultivátorov majú spiatočku. To vám umožňuje zmeniť smer, čo zvyšuje mobilitu a manévrovateľnosť stroja. Manévrovateľnosť oja v kombinácii s výkonnými motormi a ergonomickými vodiacimi madlami vytvára perfektné podmienky na kyprenie pôdy vo vašej záhrade. Tvrdené kypriace nože sa spoľahlivo prepracujú akoukoľvek pôdou a premenia ju na jemnú, drobivú zeminu, ktorá je potom pripravená na prijatie nových sadeníc alebo nových semien. Ušetrite si starosti s kyprením záhradnej pôdy pomocou rýľov a ďalšieho ručného záhradníckeho náradia.


Výber profesionálnych záhradníkov: motorový kultivátor 7505VRsolo® by AL-KO
Či už veľké alebo malé plochy, ťažké alebo sypké pôdy – s pracovnou hĺbkou až 15 cm a šírkou záberu až 75 cm, je táto motorová plečka nepostrádateľným pomocníkom pri údržbe úžitkovej záhrady. Nielenže vyzerá dobre, ale aj skvele padne do ruky a navyše je motorový kultivátor 7505 VR vybavený dvoma rýchlostnými stupňami vpred a jedným vzad.

Kultivátory | Manipulace s kultivátorem

Manipulácia s kultivátorom

Používanie našich kultivátorov je veľmi jednoduché. Nasledujúce tipy zefektívnia prácu s týmto praktickým pomocníkom v záhrade.


| Použitie: Typickým použitím je príprava sejacieho lôžka. To sa dá s radličkou AL-KO vykonať veľmi rýchlo, zatiaľ čo s rýľom a motykou by to trvalo hodiny. Radličku možno veľmi dobre použiť aj na odstraňovanie buriny.

| Technika: Naše kultivátory majú výkonný benzínový motor, ktorý poháňa štyri kypriace nože. Kypriace nože sú poháňané vpred zaorávaním sa do zeme. Pritom tiahnu celé zariadenie dopredu a záhradníkovi stačí iba viesť správnym smerom.

| Príprava pôdy a hnojenie: Špeciálne tvarované kypriace nože rozorávajú pôdu, v ktorej sa potom do pôdy zapracuje hnojivo, semená atď.

| Nastavenie hĺbky plečky: Hĺbka frézovania sa nastavuje zadným čelom. Musí byť nastavená správna hĺbka nastavenia v závislosti od typu pôdy a vlhkosti pôdy.

Stroje na spracovanie pôdy orajú každú pôdu

Kultivátory (toto je najbežnejší termín) sa tiež niekedy označuje ako pluh, plečka alebo radlica. Je to v podstate to isté: motorizovaná motyka, ktorá je vybavená riadidlami, príležitostne hrebeňovým pluhom a vodiacim kolesom.


Kultivátory AL-KO vám uľahčia prácu na úžitkovej záhrade. Na zber s vysokým výnosom je potrebná dobre pripravená a výživná pôda, ktorú môžete ľahko a pohodlne udržovať pomocou našich kultivátorov.


Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.