Kultivátor Mh 5007 R

Číslo produktu: 113620 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Silný 2,3 kW motorový kultivátor na kyprenie pôdy s rozdrobením najemno a prípravu pred výsevom
  • Manévrovanie bez námahy vďaka spätnému chodu a chodu vpred
  • Aktívne pracujúce 4-hviezdicové kypriace nože so silným ťahom aj na tvrdej, ílovitej pôde
  • Plynule výškovo nastaviteľná kypriaca ostroha pre nastavenie správnej pracovnej hĺbky
  • Veľmi robustná závitovková prevodovka v olejovom kúpeli, pohon prostredníctvom klinového remeňa

Silní pomocníci v úžitkovej záhrade: naše motorové kultivátory bodujú aktívnymi kypriacimi nožmi, silnými motormi a skvelou ergonómiou ovládania. Tieto robustné stroje sú obratné a dajú sa ľahko viesť.


Motorový kultivátor AL-KO MH 5007 R – robustný silák

Motorový kultivátor MH 5007 R je Váš pomocník so silným ťahom pre efektívne, časovo úsporné použitie vo Vašej náročnej prírodnej záhrade.
S motorovým kultivátorom AL-KO MH 5007 R dobre pripravíte pôdu na výsev, skypríte ju a zapracujete do nej výživné látky, hnojivá a čerstvú rašelinu.
Ako hobby-záhradkár alebo pestovateľ zeleniny pomocou tohto silného motorového kultivátora citeľne zredukujete Vašu námahu potrebnú na spracovanie pôdy. Na akejkoľvek pôde budete postupovať svižne vpred a pritom budete pracovať šetrne voči telu – vďaka dobrej obratnosti stroja s nastaviteľným a výkyvným vodiacim držadlom a spätnému chodu.


Technické údaje motorového kultivátora AL-KO MH 5007 R

Ergonomické vodiace držadlo, nastaviteľné so 4 polohami, rovnako bočne nastaviteľné 1-stupňovo doľava a doprava, ako aj sklopné kvôli preprave.
Aktívne pracujúce špeciálne tvarované 4-hviezdicové kypriace nože sú konštruované na spracovanie pôdy s rozdrobením najemno – a motor kultivátora MH 5007 R s výkonom 2,3 kW sa stará o tú správnu silu ťahu. 1 rýchlosť vpred a spätný chod preberajú hlavnú záťaž a pomocou kypriacej ostrohy môžete jendoducho nastaviť pracovnú hĺbku.
Bočne výkyvné držadlo sa stará o to, aby sa na skyprenú pôdu už nemuselo stúpať.
Bezpečnosť je tromf: vďaka blokujúcej bezpečnostnej ručnej páke je vylúčené samovoľné otáčanie kypriacich nožov predstavujúce nebezpečenstvo úrazu. Vysokokvalitný kryt motorového kultivátora navyše chráni nielen nože, ale aj osobu vedúcu stroj pred odlietavajúcimi kameňmi a hrudami zeminy.


Motorový kultivátor AL-KO MH 5007 R – kúpiť & alternatívy

Motorový kultivátor MH 5007 R môžete kúpiť v našom e-shope alebo u niektorého z našich odborných predajcov. Je to silné riešenie na spracovanie pôdy od stredných po veľké plochy.
Ak chcete kypriť menší pozemok, je alternatívou model MH 350-4 (obj.č. 112 644). Ak uprednostňujete maximálny výkon motora a pracovnú šírku, odporúčame Vám model MH 5065 R (obj.č. 113 276).
Všimnite si tiež, že rovnako ponúkame aj rôzne prídavné nástroje ako ohŕňací pluh, rozšírenie frézy, atď.

Výhody

Vďaka zablokovaniu ručnej páky sa zabraňuje akémukoľvek neúmyselnému pootočeniu frézovacích nožov.

Špeciálne tvarované kultivačné nože kombinované s motormi s vysokým ťahom sú zárukou efektívneho, jemne rozdrveného spracovania pôdy.

Technická špecifikácia

Značka AL-KO
Výkon v kW 2.3 KW
Produktový rad Premium
Pracovná šírka v cm 50 CM
Model motora B&S Series 625EXi
Typ motora 4-taktní
Objem v ccm 150
Počet otáčok v ot./min 2900
Elektrický štart nie
Rozmer výška v cm bez kartóne 111 CM
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 130 CM
Akustický výkon LwA [dB (A)] 89
Hmotnosť netto v kg 39 KG
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 50 CM
Odchýlka KpA [dB (A)] 1
Akustický tlak v LpA [dB (A)] 76
Počet žacích nožov 4 ST
Dĺžka noža v cm 32 CM
Hodnota K (m/s^2) 3
Hodnota vibrácií (m/s^2) 7.2
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 93
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.