Kladieme zvláštny dôraz na kvalitu, inováciu, dizajn a pohodlnú multifunkčnosť našich produktov, aby ste mohli začať novú záhradnícku sezónu s radosťou.


Aj v tomto roku AL-KO predstavuje veľké množstvo nových produktov. Tu vám ukážeme najdôležitejšie novinky tohtoročných nových produktov.

Novinky Robotické kosačky

Novinky Trávne kosačky

Novinky Krovinorezy

Novinky Záhradné traktory

Novinky Akumulátorové prístroje

Novinky Čerpadlá

Novinky Štiepačky dreva

Novinky Ďalší záhradní pomocníci

Novinky solo® by AL-KO

Novinky Trávne kosačky

Filter produktov
Produkty neboli nájdené
*Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.