Praktickí pomocníci keď sneží

S praktickými snehovými frézami AL-KO je zdĺhavé odhadzovanie snehu lopatou minulosťou. Všetky naše frézy sú osadené výkonnými motormi, ktoré pracujú rýchlo a efektívne. V našom sortimente nájdete malé akumulátorové frézy, stredné elektrické a veľké benzínové frézy, ktoré nezaskočia ani poriadna snehová kalamita. Výber vhodného stroja záleží na očakávanom množstve snehu v oblasti a veľkosti plochy, ktorú treba odpratať. V závislosti od množstva snehu môžete vyberať medzi rôznymi pracovnými šírkami snehovej frézy a tiež medzi jednostupňovou alebo dvojstupňovou dopravnou technológiou. Odpratávanie snehu je teraz rýchle a ľahké.

Viac informácií o snehových frézach >

Filter produktov
Počet nájdených produktov
Pred. č.: 114038 Nedostupné 23.07.2024
1.890,00 €
Pred. č.: 112933 Nedostupné 23.07.2024
799,00 €
Pred. č.: 112935 Obmedzené množstvo
899,00 €
Pred. č.: 113591 Nedostupné 23.07.2024
219,00 €
Pred. č.: 112932 Nedostupné 23.07.2024
169,00 €
Pred. č.: 114037 Nedostupné 23.07.2024
1.490,00 €
Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu
Výhody
Sněhové frézy | Zimní údržba bez námahy

Zimná údržba bez námahy

Pri snehových frézach AL-KO so svetlou šírkou 46 až 76 cm je sneh odhadzovaný v čo najkratšom čase.

Sněhové frézy | Odklizený sníh snadno a rychle

Čisto vyčistené

Sekacia fréza, ktorá prichádza do styku so zemou, čistí chodníky a vchody do dvora bez zvyškového snehu. Toto čistiace pádlo zároveň slúži ako pohon vpred.

Sněhové frézy | Sněhová fréza AL-KO s elektrickým startem

Jednoduchý štart

Elektrický štartér 230 V (podľa modelu) bez námahy spustí snehovú frézu. Niektoré modely je možné voliteľne tiež spustiť ťahom za kábel.

Sněhové frézy | Přesné vyhazování s otočným vyhazovačem

Presné vysunutie

Vypúšťací komín je možné ručne otáčať až o 190 stupňov. Takže sneh dopadne presne tam, kam chcete. Podľa modelu je sneh hádzaný až do 15 m.

Sněhové frézy | Sněhová fréza AL-KO se světlometem

Praktický svetlomet

Niektoré modely sú vybavené svetlometmi - ideálne na odpratávanie snehu večer alebo skoro ráno.

Sněhové frézy | Sněhová fréza AL-KO s terénními pneumatikami

Bezpečný postup

S veľkými hrubými gumovými pneumatikami na benzínových snehových frézach alebo pásových pásoch (najmä pri Snowline 760 TE) je zaistená optimálna trakcia a ľahká manévrovateľnosť aj v tých najnepriaznivejších podmienkach. S až šiestimi rýchlostnými stupňami vpred a dvoma vzad je možné pohodlne regulovať aj rýchlosť pohonu kolies.

Sněhové frézy | Technologie dopravníků sněhových fréz

S výkonom v snehu

Zásadne sa rozlišujú snehové frézy AL-KO s jednostupňovou alebo dvojstupňovou dopravníkovou technológiou:


Jednostupňová dopravná technika 
Jednostupňové dopravné systémy predstavujú základnú úroveň a sú to väčšinou snehové frézy s elektromotormi. V jedinom kroku je sneh zachytený šnekom a hodená priamo cez výsypný žľab. V porovnaní s dvojstupňovými snehovými frézami sú tieto elektrické snehové frézy ľahšie a kompaktnejšie, a preto sú vhodné pre menšie aplikácie. Sú štrukturálne menej zložité, a preto lacnejšie. Ideálne pre chodníky, menšie vchody do dvora, keď práve napadol sneh.

Dvoustupňová dopravná technológia

Tieto benzínové snehové frézy sú navrhnuté na náročnejšie a náročnejšie práce. V prvej fáze slimák trhá povrch snehu a zbiera sneh. V druhom stupni je sneh odhadzovaný von výsypkou druhým šnekom alebo ventilátorom. Zložitejšie modely sú obvykle výkonnejšie a majú zážihový motor, a preto sú vhodné pre väčšie hĺbky snehu a chrumkavý sneh. V porovnaní s jednostupňovými snehovými frézami ponúkajú tieto modely výhody, pokiaľ ide o vymetané množstvo a vrhaciu vzdialenosť.

Ďalší rozdiel medzi jednostupňovými a dvojstupňovými modelmi spočíva v pohone: Dvojstupňové snehové frézy poháňajú kolesá, zatiaľ čo jednostupňové modely poháňajú čistiace pádlo.

Sněhové frézy | Komfortní sněhové frézy

Optimálne pohodlie

Vďaka výškovo nastaviteľnému riadidlu je možné Snowline 46 E ľahko a priestorovo úsporne uložiť. Pri väčšom množstve snehu pomáhajú snehové frézy AL-KO výkonnému benzínovému motoru OHV a voliteľnému pohonu kolies. Technológia OHV umožňuje vysoký výkon pri nízkej spotrebe paliva vďaka spätným ventilom. Príkladom toho sú: snehová fréza AL-KO AL-KO SnowLine 560 II, SnowLine 620 II, SnowLine 700 E a SnowLine 760 TE. Podľa stavu je odhadzovaný sneh až do 15 m pomocou otočného výsypného žľabu.

Veľké, veľké gumové pneumatiky a niekoľko rýchlostných stupňov vpred a vzad zaručujú ľahký postup. Vyhrievané rukoväte ponúkajú v závislosti od modelu ďalšie pohodlie. Vďaka pohonu húsenice ponúka snehová fréza 760 TE najlepšiu trakciu za najnepriaznivejších podmienok. Snehové frézy AL-KO predstavujú robustnú kvalitu, ktorá sa prispôsobí vašim potrebám. Vyberte si tú správnu snehovú frézu AL-KO a presvedčte sa o kvalite.

Snehové frézy - tak ľahko sa dnes odpratáva sneh
Z neba padajú prvé snehové vločky a všetkým je jasné: Zima je konečne tu! Ale tak príjemná môže byť radosť z prvého snehu. Akonáhle sú chodníky a príjazdové cesty zasnežené, stáva sa zima každodennou úlohou a odpratávanie snehu je na dennom poriadku. So snehovými frézami od AL-KO je namáhavé ručné odhadzovanie snehu už minulosťou. Náš výber siaha od malého zariadenia až po veľké benzínové snehové frézy, ktoré vďaka výkonnému motoru ľahko odstránia aj veľké množstvo snehu.


Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.