Fréza Snežná 620e Iii Al-ko Snowline

Číslo produktu: 113067 Obmedzené množstvo
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
Motorová snehová fréza s vlastným pohonom s elektrickým štartom. Predný svetlomet je integrovaný v ovládací konzoli s vyhrývanými rukovätmi. S veľkou palivovou nádržou pre väčšiu pracovnú kapacitu (4 litre). Používa motorový olej SAE 5W-40 (možno SAE 5W-30).

Technická špecifikácia

Odchýlka KpA [dB (A)] 2
Objem palivovej nádrže v l 4 L
Akustický výkon LwA [dB (A)] 100
Hodnota vibrácií (m/s^2) 4.5
Objem v ccm 320
Počet otáčok v ot./min 2000
Typ pohonu Benzínový
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 102
Výška vťahovanie v cm 51 CM
Zimný predhrievač vzduchu nie
Značka AL-KO
Systém frézovanie 2 ST
Hmotnosť netto v kg 96 KG
Akustický tlak v LpA [dB (A)] 90
Produktový rad Premium
Typ motora 4-taktní
Primer áno
Svetlá šírka v cm 62 CM
Hodnota K (m/s^2) 1
Elektrický štart áno
Výkon v kW 6.2 KW
Vyhrievané rukoväte áno
Automatický sýtič áno
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.