Rozpáľte gril, opečte všetko dozlatista a potom si to vychutnajte.

S plynovými grilmi od spoločnosti Masport, lídra na trhu na Novom Zélande a v Austrálii, máte dokonalý gril pre vašu vonkajšiu kuchyňu a pohodové grilovanie s priateľmi. Spoločnosť Masport ponúka presne ten správny gril pre vás. Všetky grily z našej ponuky majú mnoho užitočných funkcií, ktoré vám umožnia predviesť svoje kulinárske zručnosti. Staňte sa majstrom grilovania s grilmi Masport.

Viac informácií o záhradných griloch >

Filter produktovPočet nájdených produktov
Pred. č.: 134218 Obmedzené množstvo
39,90 €
Pred. č.: 134207 Obmedzené množstvo
39,90 €
Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu
Výhody
Zahradní grily | Velké průhledové okno

Veľké priehľadné okno

Vďaka veľkému okienku (v závislosti od modelu) máte jedlo na grile vždy na očiach.

Zahradní grily | Integrovaný teploměr

Integrovaný teplomer

Vždy so správnym plameňom: na teplomere môžete kedykoľvek odčítať teplotu vo vnútri grilu.

Zahradní grily | Masport gril s praktickým bočním hořákem pro udržení tepla a vaření

Praktická bočná platnička

Bočný horák 3,0 kW plynových grilov Masport vám ponúka možnosť rozšírenej oblasti varenia, napríklad na prípravu omáčok.

Zahradní grily | Grily Maestro se zadním hořákem

Výkonný zadný horák

Model Maestro taktiež ponúka 3,5 kW zadný horák, takže môžete využiť ďalšie moderné možnosti grilovania.

Zahradní grily | Boční přihrádka s dřevěným prkýnkem

Úložný priestor s doštičkou

Hotové alebo pripravené jedlá môžete uložiť do praktického úložného priestoru (podľa modelu). Tu tiež nájdete doštičku pre rýchlu prácu na grile.

Zahradní grily | Gril Masport má mnoho grilovacích ploch
Dobre premyslené vybavenie

Odkladacie priehradky, bočné horáky, otvárače na fľaše a ďalšie: Vďaka dobre premyslenému vybaveniu vám grily Masport ponúkajú dokonalý zážitok z grilovania.

Zahradní grily | Masport grily jsou vysoce kvalitní

Vysoko kvalitné materiály

Odolná nerezová oceľ, smaltované diely, ušľachtilý kladivkový lak a premyslené funkcie: grily od vodcu novozélandského trhu Masport sú ideálnymi partnermi pre vašu budúcu grilovaciu párty.

Zahradní grily | Masport gril ve vzhledu ušlechtilé nerezové oceli

Ušľachtilý vzhľad

Masport grily zaujmú nielen svojim vysoko kvalitným spracovaním, ale aj ako ozdoba vašej záhrady.

Zahradní grily | Zábava pod širým nebem s grily Masport

Životný štýl

Splňte si sny a žite vonkajší životný štýl: Užite si svoj život naplno, najlepšie pri príprave grilovacích špecialít s vysoko kvalitnými grilmi od spoločnosti Masport.

Čas na grilovanie!

Vydajte sa na cestu okolo sveta a objavte vonkajší životný štýl Masport grilov!

" frameborder="0">

Masport - líder na trhu záhradných grilov z Nového Zélandu 

Spoločnosť Masport dodáva množstvo vysoko kvalitných produktov na trávu a záhradu, ako sú kosačky na trávu, traktory, kultivátory, drviče, vykurovacie telesá a grily. Najmä na južnej pologuli môžete nakupovať vysoko kvalitné výrobky od spoločnosti Masport. Vďaka rozsiahlym znalostiam z viac ako 100 rokov histórie spoločnosti a vysokej kvalite produktov za prijateľné ceny sa spoločnosť Masport stala lídrom na Novom Zélande. Spoločnosť Masport Limited bola založená v roku 1910 ako rodinný podnik v Aucklande na Novom Zélande. Odvtedy sa značka Masport stala po generácie Novozélanďanov symbolom kvalitného a spoľahlivého outdoorového vybavenia.

Masport založil zlieváreň železa v roku 1911 a začal vyrábať vákuové pumpy a stacionárne motory pre množstvo poľnohospodárskych strojov. Po založení pevnej základne v poľnohospodárstve začala Masport vyrábať svoje prvé kosačky v roku 1930 a prvú benzínovú kosačku na Novom Zélande v roku 1938. S rastúcou povesťou technickej dokonalosti spoločnosť expandovala do zahraničia s rastúcou ponukou produktov pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo a starostlivosť o trávnik. Spoločnosť Masport sa dnes špecializuje na vonkajšie zariadenia, ako sú kosačky na trávu, drviče, kultivátory a vonkajšie produkty na voľný čas, ako sú grily a ohrievače terás. Spoločnosť sa aj naďalej teší rastúcej povesti kvalitných produktov a exportu do viac ako 40 krajín sveta.


Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.