Silné tam, kde ostatné kosačky dosahujú svoje limity

Krovinorezy sú ideálne, pokiaľ chcete svoju záhradu upraviť pri stenách a plotoch, na svahoch, okolo stromov a ďalších prekážok, a sú skvelou alternatívou k trávnym kosačkám pre kosenie vysokej trávy na správnou dĺžku. Okrem odolnej struny môžete využiť aj nožovú čepeľ z kalenej ocele pre ľahké kosenie drevín a podrastu. Všetky naše krovinorezy sú vybavené ergonomickou rukoväťou, na ktorej sú umiestnené ovládacie prvky, pre ešte vyšší obslužný komfort a kontrolu nad strojom. Niektoré krovinorezy sa dajú ľahko rozložiť pre pohodlnú prepravu a ušetrenie miesta pri skladovaní.

Viac informácií o krovinorezoch >

Filter produktov
Počet nájdených produktov
Pred. č.: 112924 Skladom
119,00 €
Pred. č.: 127437 Obmedzené množstvo
69,90 €
Pred. č.: 113611 Obmedzené množstvo
49,90 €
Pred. č.: 127633 Nedostupné 23.07.2024
79,90 €
Pred. č.: 113785 Skladom
199,00 €
Pred. č.: 113692 Nedostupné 19.06.2024
149,00 €
Pred. č.: 113784 Skladom
179,00 €
Pred. č.: 127615 Obmedzené množstvo
279,00 €
Pred. č.: 113691 Skladom
129,00 €
Pred. č.: 127616 Nedostupné 23.07.2024
309,00 €
Pred. č.: 113787 Obmedzené množstvo
259,00 €
Pred. č.: 127644 Nedostupné 23.07.2024
149,00 €
Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu
Výhody
AL-KO Krovinorezy výhody | Poradia si s čímkoľvek

Poradia si s čímkoľvek

Ak už potrebujete zarovnať prerastenú trávu, alebo kosiť pozdĺž stien, plotov a iných prekážok - s vysoko kvalitným nožom a odolnou strunovou hlavou, sú naše krovinorezy vybavené pre každé použitie.

AL-KO Krovinorezy výhody | Ergonomické ovládanie

Všetko pod kontrolou

Vďaka ovládacím prvkom umiestneným v ergonomickej rukoväti, je zaručená optimálna obsluha v každej situácii.

AL-KO Krovinorezy výhody | Deliteľná hriadeľ

Skladná preprava

Vďaka deliteľnej hriadeli možno krovinorezy okamžite rozložiť, aby ste ušetrili miesto pri preprave a uskladnení.

AL-KO Krovinorezy | Užitočné tipy
Užitočné tipy

Krovinorezy sú klasické záhradné stroje pre údržbu krajiny a zelene. Motory benzínových krovinorezov AL-KO majú toľko sily, že sa využívajú v krajinárstve a správach parkov, a sú obľúbené aj medzi ambicióznymi záhradníkmi.

I Pracujte kdekoľvek: Benzínové a akumulátorové krovinorezy skutočne umožňujú prácu v najodľahlejších kútoch záhrady. Modely s oceľovým nožom si bez problémov poradia aj s hustým podrastom, a sú ideálne na kosenie vysokej trávy.

I Výkon: Pri benzínových modeloch sa ponuka motorov s vysokým krútiacim momentom pohybuje od 25 ccm do enormných 54 ccm. Dostatočný výkon pre rôzne náročnú prácu.

I Vytrvalosť: Objemné palivové nádrže sú optimálne pre dlhé pracovné intervaly.

I Ergonómia: Spoliehame sa na krovinorezy s dokonale vyváženou hmotnosťou. Naše systémy rukovätí a nosné popruhy naviac zaisťujú prácu bez únavy.

AL-KO Krovinorezy | Produktové rady

Produktové rady

Pre každú potrebu: krovinorezy AL-KO sú voliteľne k dispozícii s benzínovým, akumulátorovým a elektrickým motorom. To znamená, že vám môžeme ponúknuť ten najvhodnejší krovinorez ako pre hobby, tak pre profesionálne použitie.

Všetky naše krovinorezy majú výkonný pohon s rôznymi možnosťami vybavenia. Máme skutočne veľký výber ako pre súkromných záhradníkov, tak pre komerčné účely.

Profesionálne benzínové krovinorezy s prémiovým príslušenstvom
Krovinorezy solo® by AL-KO sa vyznačujú odpovedajúcim výkonom motora a ponukou širokého príslušenstva pre rôzne použitie. S rôznymi variantami rukovätí a popruhov máte vždy všetko bezpečne pod kontrolou.

Špičkové benzínové krovinorezy s veľkou pracovnou šírkou
Kúpou benzínového krovinorezu získate robustný a výkonný stroj s pracovnou šírkou strunovej hlavy 41 cm a oceľového noža s priemerom 25 cm. Tieto modely sú určené pre súkromné použitie na záhrade. Vďaka nastaviteľnej rukoväti a dvojitému popruhu patrí medzi naše najobľúbenejšie krovinorezy.

Komfortné benzínové krovinorezy sú ideálne pre stredne veľké plochy
Tieto krovinorezy sú ideálne pre stredne veľké záhrady, s ich pomocou pokosíte vysokú trávu, silné stonky a husté krovie. Dodatočné kovové opláštenie zaisťuje obzvlášť bezpečnosť motora a palivovej nádrže.

Klasické benzínové krovinorezy ponúkajú vysokú kvalitu za výhodnú cenu
Ľahké a praktické krovinorezy vo vysoko kvalitnom prevedení ponúkajú výkonný dvojtaktný motor, automatické nastavenie struny a pohodlné prispôsobenie rukoväti v tvare Loop (kruh) alebo Bike (riaditka).


AL-KO Krovinorezy | Funkcie Multitoolu
Funkcie Záhradného Multitoolu

Štyri funkcie v jednom stroji: benzínový krovinorez BC 330 MT vám umožní vykonávať rôzne práce na záhrade so štyrmi rôznymi nástavcami. Multitool obsahuje strunovú hlavu s cievkou, oceľový nôž, záhradné nožnice a výškový orezávač konárov. Toto multifunkčné záhradné náradie je ideálne vybavené pre kompletnú údržbu vašej záhrady a jej okolia. Vďaka deliteľnej hriadeli je možné multitool okamžite demontovať pre priestorovo úsporné skladovanie alebo pohodlnú prepravu v kufri vášho auta.

| Multifunkčné záhradné náradie sa dodáva v kompletnej sade s krovinorezom vrátane strunovej hlavy, výškovou pílou a záhradnými nožnicami na živý plot

| Výkonný krovinorez ako základné zariadenie

| Deliteľná hriadeľ pre úsporné skladovanie a pohodlnú prepravu


Strunová cievka: kosenie vysokej trávy, dočisťovacie práce pri plotoch a záhonoch

Oceľový nôž s čepeľou: kosenie hustej trávy a krov na ťažko dostupných miestach

Orezávač konárov: pre prerezávanie vetvičiek a vetiev na stromoch

Záhradné nožnice: pre zastrihávanie živých plotov vo výškach


Náš tip: Pre tých, ktorí dávajú prednosť práci s elektrickým záhradným náradím, odporúčame AKU Multitool Energy Flex v prevedení s akumulátorovým pohonom.

Výkonné benzínové krovinorezy - výkonné príslušenstvo 

Ako údržba a starostlivosť o záhradu, tak profesionálna úprava krajiny - s benzínovým krovinorezom alebo multifunkčným náradím s optimálnym výkonom existuje mnoho možných použití.

Vďaka rôznym variantom rukovätí a popruhov máte vždy všetko pod kontrolou. Každý krovinorez je len tak dobrý, ako je dobrá jeho výbava... 


Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.