Vážení zákazníci , dovoľujeme si vás upozorniť, že všetky objednávky, ktoré boli prijaté po 20.12.2023, budú odoslané až 8.1.2024.

Silné tam, kde ostatné kosačky dosahujú svoje limity

Krovinorezy sú ideálne, pokiaľ chcete svoju záhradu upraviť pri stenách a plotoch, na svahoch, okolo stromov a ďalších prekážok, a sú skvelou alternatívou k trávnym kosačkám pre kosenie vysokej trávy na správnou dĺžku. Okrem odolnej struny môžete využiť aj nožovú čepeľ z kalenej ocele pre ľahké kosenie drevín a podrastu. Všetky naše krovinorezy sú vybavené ergonomickou rukoväťou, na ktorej sú umiestnené ovládacie prvky, pre ešte vyšší obslužný komfort a kontrolu nad strojom. Niektoré krovinorezy sa dajú ľahko rozložiť pre pohodlnú prepravu a ušetrenie miesta pri skladovaní.

Viac informácií o krovinorezoch >
Filter produktov
Počet nájdených produktov
Pred. č.: 112924 Obmedzené množstvo
129,00 € *
Pred. č.: 113784 Nedostupné
199,00 € *
Pred. č.: 113787 Nedostupné
279,00 € *
Pred. č.: 113785 Nedostupné
229,00 € *
Pred. č.: 127615 Obmedzené množstvo
279,00 € *
Pred. č.: 113691 Obmedzené množstvo
129,00 € *
Pred. č.: 113692 Nedostupné
149,00 € *
Pred. č.: 127437 Obmedzené množstvo
69,90 € *
Pred. č.: 113615 Obmedzené množstvo
89,90 € *
Pred. č.: 127616 Nedostupné
329,00 € *
Pred. č.: 127633 Nedostupné
79,90 € *
Pred. č.: 127644 Nedostupné
159,00 € *
*Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu
Výhody
AL-KO Krovinorezy výhody | Poradia si s čímkoľvek

Poradia si s čímkoľvek

Ak už potrebujete zarovnať prerastenú trávu, alebo kosiť pozdĺž stien, plotov a iných prekážok - s vysoko kvalitným nožom a odolnou strunovou hlavou, sú naše krovinorezy vybavené pre každé použitie.

AL-KO Krovinorezy výhody | Ergonomické ovládanie

Všetko pod kontrolou

Vďaka ovládacím prvkom umiestneným v ergonomickej rukoväti, je zaručená optimálna obsluha v každej situácii.

AL-KO Krovinorezy výhody | Deliteľná hriadeľ

Skladná preprava

Vďaka deliteľnej hriadeli možno krovinorezy okamžite rozložiť, aby ste ušetrili miesto pri preprave a uskladnení.

AL-KO Krovinorezy | Užitočné tipy
Užitočné tipy

Krovinorezy sú klasické záhradné stroje pre údržbu krajiny a zelene. Motory benzínových krovinorezov AL-KO majú toľko sily, že sa využívajú v krajinárstve a správach parkov, a sú obľúbené aj medzi ambicióznymi záhradníkmi.

I Pracujte kdekoľvek: Benzínové a akumulátorové krovinorezy skutočne umožňujú prácu v najodľahlejších kútoch záhrady. Modely s oceľovým nožom si bez problémov poradia aj s hustým podrastom, a sú ideálne na kosenie vysokej trávy.

I Výkon: Pri benzínových modeloch sa ponuka motorov s vysokým krútiacim momentom pohybuje od 25 ccm do enormných 54 ccm. Dostatočný výkon pre rôzne náročnú prácu.

I Vytrvalosť: Objemné palivové nádrže sú optimálne pre dlhé pracovné intervaly.

I Ergonómia: Spoliehame sa na krovinorezy s dokonale vyváženou hmotnosťou. Naše systémy rukovätí a nosné popruhy naviac zaisťujú prácu bez únavy.

AL-KO Krovinorezy | Produktové rady

Produktové rady

Pre každú potrebu: krovinorezy AL-KO sú voliteľne k dispozícii s benzínovým, akumulátorovým a elektrickým motorom. To znamená, že vám môžeme ponúknuť ten najvhodnejší krovinorez ako pre hobby, tak pre profesionálne použitie.

Všetky naše krovinorezy majú výkonný pohon s rôznymi možnosťami vybavenia. Máme skutočne veľký výber ako pre súkromných záhradníkov, tak pre komerčné účely.

Profesionálne benzínové krovinorezy s prémiovým príslušenstvom
Krovinorezy solo® by AL-KO sa vyznačujú odpovedajúcim výkonom motora a ponukou širokého príslušenstva pre rôzne použitie. S rôznymi variantami rukovätí a popruhov máte vždy všetko bezpečne pod kontrolou.

Špičkové benzínové krovinorezy s veľkou pracovnou šírkou
Kúpou benzínového krovinorezu získate robustný a výkonný stroj s pracovnou šírkou strunovej hlavy 41 cm a oceľového noža s priemerom 25 cm. Tieto modely sú určené pre súkromné použitie na záhrade. Vďaka nastaviteľnej rukoväti a dvojitému popruhu patrí medzi naše najobľúbenejšie krovinorezy.

Komfortné benzínové krovinorezy sú ideálne pre stredne veľké plochy
Tieto krovinorezy sú ideálne pre stredne veľké záhrady, s ich pomocou pokosíte vysokú trávu, silné stonky a husté krovie. Dodatočné kovové opláštenie zaisťuje obzvlášť bezpečnosť motora a palivovej nádrže.

Klasické benzínové krovinorezy ponúkajú vysokú kvalitu za výhodnú cenu
Ľahké a praktické krovinorezy vo vysoko kvalitnom prevedení ponúkajú výkonný dvojtaktný motor, automatické nastavenie struny a pohodlné prispôsobenie rukoväti v tvare Loop (kruh) alebo Bike (riaditka).


AL-KO Krovinorezy | Funkcie Multitoolu
Funkcie Záhradného Multitoolu

Štyri funkcie v jednom stroji: benzínový krovinorez BC 330 MT vám umožní vykonávať rôzne práce na záhrade so štyrmi rôznymi nástavcami. Multitool obsahuje strunovú hlavu s cievkou, oceľový nôž, záhradné nožnice a výškový orezávač konárov. Toto multifunkčné záhradné náradie je ideálne vybavené pre kompletnú údržbu vašej záhrady a jej okolia. Vďaka deliteľnej hriadeli je možné multitool okamžite demontovať pre priestorovo úsporné skladovanie alebo pohodlnú prepravu v kufri vášho auta.

| Multifunkčné záhradné náradie sa dodáva v kompletnej sade s krovinorezom vrátane strunovej hlavy, výškovou pílou a záhradnými nožnicami na živý plot

| Výkonný krovinorez ako základné zariadenie

| Deliteľná hriadeľ pre úsporné skladovanie a pohodlnú prepravu


Strunová cievka: kosenie vysokej trávy, dočisťovacie práce pri plotoch a záhonoch

Oceľový nôž s čepeľou: kosenie hustej trávy a krov na ťažko dostupných miestach

Orezávač konárov: pre prerezávanie vetvičiek a vetiev na stromoch

Záhradné nožnice: pre zastrihávanie živých plotov vo výškach


Náš tip: Pre tých, ktorí dávajú prednosť práci s elektrickým záhradným náradím, odporúčame AKU Multitool Energy Flex v prevedení s akumulátorovým pohonom.

Výkonné benzínové krovinorezy - výkonné príslušenstvo 

Ako údržba a starostlivosť o záhradu, tak profesionálna úprava krajiny - s benzínovým krovinorezom alebo multifunkčným náradím s optimálnym výkonom existuje mnoho možných použití.

Vďaka rôznym variantom rukovätí a popruhov máte vždy všetko pod kontrolou. Každý krovinorez je len tak dobrý, ako je dobrá jeho výbava... 


Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.