Krovinorez Akumulátorový Gta 4235 Li Pow

Číslo produktu: 127436
NoStockAndUnderStockNotAloowed,MaterialStatusG7,OxSaleableIsNotOne,0 Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Silný 42 V Li-Ion akumulátor série PowerFlex na vyžínanie bez emisií
  • Maximálne tichá práca v každom dennom čase
  • Bez vibrácií a vyvážená
  • Ergonomické rukoväte a nízka hmotnosť
  • Vrátane nožového kotúča a cievky so strunou

Vyžínanie šetrné voči človeku a životnému prostrediu: tiché a bez emisií akumulátorovými motorovými kosami AL-KO zo série PowerFlex, flexibilnými šampiónmi medzi kosačkami pre všetky okraje trávnika a zákutia.


Akumulátorová motorová kosa AL-KO GT 4235 – výkonná údržba trávnika pre väčšie plochy

Inovatívna akumulátorové technológia s veľkou rezervou sily. Silák AL-KO GT 4235 Li-Ion presviedča perfektnými výsledkami kosenia v osvedčenej kvalite AL-KO. Bez emisií a ticho robí táto silná akumulátorová kosa svoju prácu v domácich záhradách. Vysoký výkon v kombinácii s veľkou šírkou záberu a ergonomickým držadlom typu „bike“, ako aj prevádzkou bez vibrácií uľahčí prácu na všetkých plochách a okrajoch trávnika Vašej záhrady.


Technické detaily akumulátorovej motorovej kosy AL-KO GT 4235 s Li-Ion akumulátorom

Šírka záberu 25,5 cm (nôž) v kombinácii so silným 42 V akumulátorom s intervalom prevádzky až do 100 min sa pri AL-KO GT 4235 Li-Ion postarajú o veľmi efektívnu prácu aj na veľkých plochách. Silný vyžínač pre Vašu záhradu má dostatok energie, aby bez vynechávania skrátil aj krovie atď. Súčasťou dodávky je aj cievka so strunou, so šírkou záberu 36 cm. Vyvážená konštrukcia, ergonomicky tvarované rukoväte typu „bike“ a prevádzka bez vibrácií zaručujú prácu bez únavy. Posuvným tlačidlom možno prejsť od normálnej rýchlosti ECO-speed k POWER-speed.
Vaša voľnosť: výkonný akumulátorový vyžínač od AL-KO je optimálny pre skúsených majiteľov záhrad, ktorí chcú pri práci ušetriť čo najviac času. Vďaka maximálne tichému pohonu zostanú Vaši susedia nerušení – a Vy vyžínate v ktoromkoľvek dennom čase, nezávisle od povinného dodržiavania pokoja.
Jeden akumulátor, veľa záhradných a lesných strojov: motorová kosa GT 4235 je súčasťou Vašej série PowerFlex. Ak už stroje PowerFlex vlastníte, vložte akumulátor, ktorý už máte, jednoducho do GT 4235. Ak si kupujete GT 4235 ako prvý zo série, doobjednajte si prosím aj akumulátor (Art. 127390) a nabíjačku (Art. 127391) (nie sú súčasťou dodávky). Vaša výhoda: naša dvojročná záruka výrobcu sa bude vzťahovať aj na akumulátor pre tento záhradný stroj.
Poznámka: údaje o veľkosti plochy a intervale prevádzky našich akumulátorových strojov sa môžu líšiť v závislosti od charakteru koseného materiálu (výška trávy, hustota trávy, stupeň vlhkosti, atď.).


AL-KO GT 4235 - kúpiť a alternatívy

Motorovú kosu AL-KO GT 4235 môžete kúpiť u nás v e-shope alebo u odborného predajcu. Je to perfektný produkt, ak hľadáte silnú a efektívnu akumulátorovú kosu. Ak potrebujete ľahký, obratný akumulátorový vyžínač s malou šírkou záberu pre úzke zákutia a okraje, odporúčame Vám AL-KO GT 2025.


Naše výhody pre Vás

Naša dvojročná záruka výrobcusa vzťahuje aj na akumulátor tohto stroja. Dátum nákupu: od 01.06.2017.

Technická špecifikácia

Značka solo® by AL-KO
Produktový rad Premium
Pracovná šírka struny v cm 36
Konštrukcia motora bezkartáčový
Deliteľná hriadeľ nie
Náhradná cievka nie
Odchýlka KpA [dB (A)] 2
Nabíjací čas 7,5Ah Aku v min. 150
Žacieo ústrojenstvo (Ø v mm) 24
Akustický výkon LwA [dB (A)] 94
Typ pohonu AKU
Max.prevádzka 7,5Ah Aku v min. 100
Hodnota K (m/s^2) 1
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 96
Akumulátorová rada solo by AL-KO POWER FLEX 42V max.
Pracovná šírka noža v cm 26
Akustický tlak v LpA [dB (A)] 77
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.