Kosenie vysokej trávy v nerovnom teréne

Naše lištové kosačky sú vybavené výkonnými motormi, ktoré zaručujú spoľahlivú prevádzku aj v náročných podmienkach. Veľmi ostré nože z tvrdenej ocele rýchlo pokosia trávu a vďaka pohyblivému deflektoru sú steblá trávy rovnomerne ukladané do strán. Práca s našimi kosačkami je pohodlná, pretože sú vybavené antivibračným systémom a ergonomickými riadidlami. Veľké pozemky s rozlohou 2000 metrov štvorcových nie sú problém. Vďaka širokým pneumatikám s terénnym profilom, šnekovému pohonu a rôznemu príslušenstvu sa z lištovej kosačky stáva nenahraditeľným pomocníkom aj v nerovnom teréne.

Viac informácií o lištových kosačkách >

Filter produktovPočet nájdených produktov
Pred. č.: 127470 Nedostupné 23.07.2024
999,00 €
Pred. č.: 113617 Nedostupné 19.06.2024
999,00 €
Pred. č.: 127469 Nedostupné 23.07.2024
1.190,00 €
Pred. č.: 110742 Obmedzené množstvo
69,00 €
Pred. č.: 110495 Nedostupné 23.07.2024
339,00 €
Pred. č.: 110494 Nedostupné 23.07.2024
339,00 €
Pred. č.: 110739 Nedostupné 23.07.2024
339,00 €
Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu
Výhody
Lištové kosačky | Ergonomické riadidlá

Všetko pod kontrolou

Ergonomicky tvarované riadidlá sú výškovo nastaviteľné a tlmené proti vibráciám. Zaisťujú optimálnu manipuláciu v teréne a rýchly a ľahký transport.

Lištové kosačky | Žací systém lištovej kosačky

Robustné do posledného detailu

Pohyblivý deflektor  a kratšia vzdialenosť medzi kolesami a lištou výrazne zlepšuje žacie vlastnosti lištovej kosačky. Zapúzdrený unášač na žacom ústrojenstve, špeciálne tvrdené lišty a výškovo nastaviteľné oporné klzáky, zaisťujú menšie znečistenie, opotrebenie  a tým aj dlhšiu životnosť kosačky.

Lištové sekačky | Žacie ústrojenstvo

Oblasti použitia

Lištová kosačka BM

Lištové kosačky dnes nie sú zaujímavé len pre poľnohospodárstvo a lesníctvo. Súkromní záhradníci ich tiež používajú stále častejšie. Vďaka širokým pneumatikám a spätnému chodu je to veľmi pohodlná kosačka aj v mimoriadne náročných terénoch. 

Profesionálna lištová kosačka 

Na lúkach s vysokou trávou a v ekologických prírodných záhradách sú žiadané stroje, ako je  lištová kosačka 5001 R - III, ktorá kosí trávu rovnako dobre ako aj husté a divoké byliny.


Lištové kosačky dnes nie sú zaujímavé len pre poľnohospodárstvo a lesníctvo. Súkromní záhradníci ich tiež používajú stále častejšie. Vďaka širokým pneumatikám a spätnému chodu je to veľmi pohodlná kosačka aj v mimoriadne náročných terénoch. 


Profesionálna lištová kosačka 

Na lúkach s vysokou trávou a v ekologických prírodných záhradách sú žiadané stroje, ako je  lištová kosačka 5001 R - III, ktorá kosí trávu rovnako dobre ako aj husté a divoké byliny.

Lištové kosačky | Benzínová lištová kosačka
Užitočné tipy

Lištové kosačky sa často používajú tam, kde má prednosť príroda, napríklad v prírodných záhradách alebo na väčších lúkách.  Na rozdiel od rotačnej kosačky seká lištová kosačka trávu bez toho, aby ju poškodila a bez ohľadu na jej výšku. To znamená, že v poľnohospodárstve  má trvalé miesto pri pestovaní krmovín.

I výškovo nastaviteľné ergonomické riadidlá s tlmením vibrácií
I vďaka pohyblivému deflektoru  nezostáva na telese a na lištách už žiadna tráva
I špeciálne tvrdené kosiace lišty technológiou ESM  pre dlhšiu životnosť
I výškovo nastaviteľné klzáky
I zapúzdrený unášač odolný proti znečišteniu

Lištová kosačka - manévrovateľná kosačka na trávu v prírodnej zahrade

Na lúkách alebo v ekologických prírodných záhradách je zvlášť dôležité, aby sa používali len vhodné stroje - napríklad lištové kosačky AL-KO, ktoré sekajú krmivo rovnako dobre ako husté divoké rastliny. Vďaka svojej špeciálnej funkčnosti sú tým správnym riešením. Naše zariadenia sa vyznačujú vysoko kvalitnou kosiacou lištou, ktorá seká trávu rovnomerným pohybom tam a späť.

To je omnoho šetrnejšie k steblám trávy, než je ich skracovať bežnou rotačnou kosačkou. To tiež umožňuje sekať vysokú a vlhkú trávu. Výhody lištovej kosačky AL-KO:

• Univerzálne použiteľná a veľmi obratná

• Špeciálne kalené nože s ochranou hrán

• Ekologické kosenie

• Mnoho robustných detailov

Pomocou našej lištovej kosačky môžete  prirodzene udržiavať záhrady a divoké lúky. Poskytnete teda prírode priestor k rozvoju jej krásy.


Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.