Upozorňujeme, že od 10.12., 14.00 hod. do 12.12., 9.00 hod. budeme vykonávať údržbu. Počas tohto obdobia bohužiaľ nebude možné zadať objednávku. Ďakujeme za pochopenie!

Sečení vzrostlé trávy v nerovném terénu

Všechny naše lištové sekačky jsou osazeny výkonnými motory, které zaručují a spolehlivý provoz i v náročných podmínkách. Velmi ostré nože z tvrzené oceli sečou trávu rychle, a díky pohyblivému deflektoru jsou stébla trávy rovnoměrně pokládány do strany. Práce s našimi lištovými sekačkami je pohodlná, protože jsou vybavené antivibračním systémem a ergonomickými řídítkami. Velké pozemky o rozloze 2000 metrů čtverečních nejsou problém. Široké pneumatiky s terénním profilem, šnekový pohon a různé příslušenství, dělají z lištové sekačky nepostradatlného pomocníka i v zimě při odklízení sněhu.

Více informací o lištových sekačkách >
Počet nájdených produktov
Pred. č.: 110494 Nedostupné
299,00 € *
Pred. č.: 127469 Nedostupné
1.090,00 € *
Pred. č.: 113617 Nedostupné
899,00 € *
Výhody
Lištové kosačky | Ergonomické riadidlá

Všetko pod kontrolou

Ergonomicky tvarované riadidlá sú výškovo nastaviteľné a tlmené proti vibráciám. Zaisťujú optimálnu manipuláciu v teréne a rýchly a ľahký transport.

Lištové kosačky | Žací systém lištovej kosačky

Robustné do posledného detailu

Pohyblivý deflektor  a kratšia vzdialenosť medzi kolesami a lištou výrazne zlepšuje žacie vlastnosti lištovej kosačky. Zapúzdrený unášač na žacom ústrojenstve, špeciálne tvrdené lišty a výškovo nastaviteľné oporné klzáky, zaisťujú menšie znečistenie, opotrebenie  a tým aj dlhšiu životnosť kosačky.

Lištové sekačky | Žacie ústrojenstvo

Oblasti použitia

Lištová kosačka BM

Lištové kosačky dnes nie sú zaujímavé len pre poľnohospodárstvo a lesníctvo. Súkromní záhradníci ich tiež používajú stále častejšie. Vďaka širokým pneumatikám a spätnému chodu je to veľmi pohodlná kosačka aj v mimoriadne náročných terénoch. 

Profesionálna lištová kosačka 

Na lúkach s vysokou trávou a v ekologických prírodných záhradách sú žiadané stroje, ako je  lištová kosačka 5001 R - III, ktorá kosí trávu rovnako dobre ako aj husté a divoké byliny.


Lištové kosačky dnes nie sú zaujímavé len pre poľnohospodárstvo a lesníctvo. Súkromní záhradníci ich tiež používajú stále častejšie. Vďaka širokým pneumatikám a spätnému chodu je to veľmi pohodlná kosačka aj v mimoriadne náročných terénoch. 


Profesionálna lištová kosačka 

Na lúkach s vysokou trávou a v ekologických prírodných záhradách sú žiadané stroje, ako je  lištová kosačka 5001 R - III, ktorá kosí trávu rovnako dobre ako aj husté a divoké byliny.

Lištové kosačky | Benzínová lištová kosačka
Užitočné tipy

Lištové kosačky sa často používajú tam, kde má prednosť príroda, napríklad v prírodných záhradách alebo na väčších lúkách.  Na rozdiel od rotačnej kosačky seká lištová kosačka trávu bez toho, aby ju poškodila a bez ohľadu na jej výšku. To znamená, že v poľnohospodárstve  má trvalé miesto pri pestovaní krmovín.

I výškovo nastaviteľné ergonomické riadidlá s tlmením vibrácií
I vďaka pohyblivému deflektoru  nezostáva na telese a na lištách už žiadna tráva
I špeciálne tvrdené kosiace lišty technológiou ESM  pre dlhšiu životnosť
I výškovo nastaviteľné klzáky
I zapúzdrený unášač odolný proti znečišteniu

Lištová kosačka - manévrovateľná kosačka na trávu v prírodnej zahrade

Na lúkách alebo v ekologických prírodných záhradách je zvlášť dôležité, aby sa používali len vhodné stroje - napríklad lištové kosačky AL-KO, ktoré sekajú krmivo rovnako dobre ako husté divoké rastliny. Vďaka svojej špeciálnej funkčnosti sú tým správnym riešením. Naše zariadenia sa vyznačujú vysoko kvalitnou kosiacou lištou, ktorá seká trávu rovnomerným pohybom tam a späť.

To je omnoho šetrnejšie k steblám trávy, než je ich skracovať bežnou rotačnou kosačkou. To tiež umožňuje sekať vysokú a vlhkú trávu. Výhody lištovej kosačky AL-KO:

• Univerzálne použiteľná a veľmi obratná

• Špeciálne kalené nože s ochranou hrán

• Ekologické kosenie

• Mnoho robustných detailov

Pomocou našej lištovej kosačky môžete  prirodzene udržiavať záhrady a divoké lúky. Poskytnete teda prírode priestor k rozvoju jej krásy.


Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.