Originálne príslušenstvo a doplnky

V kategórii starostlivosti o trávnik nájdete správne doplnky pre vaše záhradné náradie AL-KO. Či už sa jedná o rozšírenie alebo náhradné diely pre trávne kosačky - s príslušenstvom AL-KO získate vysoko kvalitné produkty, pomocou ktorých optimálne rozšírite váš stroj. Ponúkame náhradné diely pre trávne kosačky, robotické kosačky alebo krovinorezy, rovnako ako strunové hlavy a náhradné cievky pre vyžínače trávy. Práca so záhradným traktorom je ešte pohodlnejšia vďaka rôznym prídavným zariadeniam, snehovým radliciam alebo snehovým reťaziam. Pokiaľ potrebujete pomoc s hľadaním vhodných náhradných dielov pre trávnu kosačku, neváhajte nás kontaktovať.

Viac informácií o príslušenstve a doplnkoch >
Filter produktov
Počet nájdených produktov
Pred. č.: 113615 Obmedzené množstvo
89,90 € *
Pred. č.: 113281 Skladom
49,90 € *
Pred. č.: 113614 Obmedzené množstvo
64,90 € *
Pred. č.: 113858 Obmedzené množstvo
Doporučená predajná cena 52,90 € 44,90 € *
Pred. č.: 113869 Obmedzené množstvo
29,90 € *
Pred. č.: 113612 Obmedzené množstvo
99,90 € *
Pred. č.: 112888 Skladom
5,90 € *
Pred. č.: 113280 Skladom
154,90 € *
Pred. č.: 113698 Obmedzené množstvo
99,90 € *
Pred. č.: 113560 Skladom
29,90 € *
Pred. č.: 113868 Obmedzené množstvo
29,90 € *
Pred. č.: 113870 Obmedzené množstvo
249,00 € *
*Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu

Náhradné diely, príslušenstvo a nadstavce pre kosačky 

Ako značkový výrobca ponúkame širokú radu príslušenstva a nadstavcov pre všetky naše kosačky na trávu. Klasikou sú náhradné nože, cievky, batérie, oleje atď. Snehové reťaze pre záhradné traktory až po rampy.

Pri nákupe kosačky na trávu, alebo benzínového krovinorezu je potrebné mať na pamäti jednu vec: Zvlášť dlhú životnosť motora zaisťujú len vysoko výkonné motorové oleje. V neposlednom rade vám naša servisná sada uľahčuje výmenu oleja pri všetkých zariadeniach pre starostlivosť o trávnik s benzínovým motorom, čím predlžujete životnosť motora.


Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.