Cievka so strunou pre GT 2000 (2 ks)

Číslo produktu: 113725 Obmedzené množstvo
expected to be with you on 25.07.2024
Vrátane 20% DPH, plus Náklady na dopravu
  • Vhodné pre akumulátorový vyžínač GT 2000
  • Vysoko kvalitná nylonové lanko
  • Dĺžka lanka 3 m. Hrúbka závitu priemer 1,65 mm
  • Nastavenie závitu pomocou automatického hrotu
  • Pohodlná a ľahká výmena struny
113701
AKU vyžínač AL-KO GT 2000 Podrobnosti
...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 113725
EAN 4003718060409
Priemer struny v mm 1.65 MM
Značka AL-KO
Produktový rad Comfort

Cutting System

Dĺžka struny v cm 300 CM

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.