Garáž pre robotickú kosačku Robolinho®

Číslo produktu: 119990 Obmedzené množstvo
expected to be with you on 25.07.2024
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Poskytuje ochranu pred poveternostnými vplyvmi počas nabíjania
  • Praktický skladací mechanizmus, ktorý umožňuje prístup k ovládacím prvkom robotickej kosačky

Naša nová strieška z plastu odolného voči UV žiareniu optimálne chráni všetky robotické kosačky Robolinho® pred poveternostnými vplyvmi počas nabíjania a státia bez toho, aby bránila funkčným procesom. Vďaka praktickému skladaciemu mechanizmu je zaručený aj jednoduchý prístup k pracovnej ploche. Pevné uzamykacie oko fixuje strechu aj v otvorenej polohe.

Vhodná pre všetky robotické kosačky Robolinho®, vrátane upevňovacích klincov na pevné ukotvenie na trávniku. DxŠxV: 60x57x39 cm

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 119990
EAN 4003718356267
Hmotnosť netto v kg 4 KG
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 600 CM
Rozmer výška v cm bez kartóne 400 CM
Hmotnosť brutto v kg 5 KG
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 600 CM
Produktový rad Comfort
Značka AL-KO

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (1012.21KB)
Názov stiahnutého súboru (1.86MB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.