Posypový vozík AL-KO SP60

Číslo produktu: 113874 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Znovu dostupné od 26.08.2024
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Praktický posypový vozík pre traktory AL-KO. Všestranný na rozmetanie hnojív, semien, vápna, zimného posypu a posypu. Len v spojení s prípojným zariadením č. 119831
  • Možno použiť v lete aj v zime
  • Veľká kapacita 56 l a vzdialenosť rozmetania 2-5 m
  • Praktická dávkovacia páka s nastavovacou stupnicou (cca 5-30 mm)
  • Jednoduché a praktické ovládanie
  • Pevný oceľový rám a plastová nádoba na posypový materiál

Posypový vozík AL-KO SP60

Všestranný pomocník do záhrady. Široké pneumatiky zaisťujú dobré jazdné vlastnosti aj na nerovnom povrchu. Maximálna rýchlosť 5 km/h. Dávkovacie množstvo je možné presne nastaviť pomocou dávkovacej páky. Využiteľné počas celého roka - v lete aj v zime. Vhodné aj na väčšie plochy. Používajte len v spojení so spojovacím zariadením (nie je súčasťou dodávky).

Kúpte si posypový vozík SP60 a jeho alternatívy

Jednoducho si kúpte traktorový sypač SP60 v našom internetovom obchode alebo nájdite predajcu vo vašom okolí. Posypový vozík SP60 je optimálnym doplnkom k vášmu traktoru AL-KO.

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 113874
EAN 4003718061932
Hmotnosť netto v kg 16 KG
Hmotnosť brutto v kg 16.1 KG
Produktový rad Easy
Značka AL-KO

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (38.91MB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.