Prevzdušňovací valec pre vertikutátor SF 4036 AKU

Číslo produktu: 113621 Skladom
expected to be with you on 22.07.2024
Vrátane 20% DPH, plus Náklady na dopravu
  • Jednoduchá výmena valca z vertikutačného na prevzdušňovací valec bez použitia náradia
  • 40 oceľových pružinových hrotov
  • Šetrná starostlivosť o trávnik vďaka prevzdušňovaciemu valcu. Trávnik je len jemne poškriabaný. To umožňuje živinám a vode lepšie prenikať do pôdy

Zákazníci tiež často kupujú...

20,90 €
Tento produkt
179,00 €
Obmedzené množstvo

Celková cena za všetky produkty

199,90 €

Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu
113574
AKU vertikutátor SF 4036 36 V Podrobnosti

Prevzdušňovací valec s pružinami  pre akumulátorový vertikutátor AL-KO SF 4036

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 113621
EAN 4003718058604
Značka AL-KO

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (10.17MB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.