Prevzdušňovací valec pre vertikutátor SF 4036 AKU

Číslo produktu: 113621 Skladom
Vrátane 20% DPH, plus Náklady na dopravu

Zákazníci tiež často kupujú...

20,90 €
Tento produkt
189,00 €
Obmedzené množstvo

Celková cena za všetky produkty

209,90 € *

Pred. č.: 113573 Nedostupné
Doporučená predajná cena 139,00 € 109,00 € *
Pred. č.: 113574 Obmedzené množstvo
189,00 € *

Prevzdušňovací valec s pružinami  pre akumulátorový vertikutátor AL-KO SF 4036

Technická špecifikácia

Hmotnosť netto v kg 1 KG
Hmotnosť brutto v kg 1.6 KG
Značka AL-KO
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (10.17MB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.