Rampa nájazdová ohnutá AL-KO 2 m - 400 kg

Číslo produktu: 113862 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Znovu dostupné od 28.08.2024
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
 • Obzvlášť plynulý prechod z nakladacej hrany na rampu
 • Praktický vďaka protišmykovému perforovanému profilu
 • Protišmykové bezpečnostné výstupky
Stabilné, nehrdzavejúcé, všestranné nájazdové rampy vyrobené zo špeciálnej zliatiny hliníka

 • Obzvlášť hladký prechod od nakladacej hrany k rampe
 • Protišmykové vďaka perforovanému profilu
 • Bezpečnostné skrutky
 • ...

  Technická špecifikácia

  Číslo produktu 113862
  EAN 4003718062038
  Hmotnosť netto v kg 10 KG
  GT_AUFFAHRRAMPE_TYP 002
  Produktový rad Easy
  Značka AL-KO

  Download Manuals

  Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (1.62MB)

  Chcete cookies?

  Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

  Použitie dát

  AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

  Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.