Struna Te450-600

Číslo produktu: 112480
OxSaleableIsNotOne,0,PriceEqualOrSmallerZero Vrátane 20% DPH, plus Náklady na dopravu
  • Kvalitní nylonová struna
  • Průměr struny 1,5 mm (2 x 5 m)
  • Nastavení délky struny pomocí systému Tipp-Automatik
  • Snadná výměna cívky
  • V balení 2 ks

Vhodné pro následující typy strunových sekaček:

  • TE 450
  • TE 600

Náhradní strunová cívka pro Vaší strunovou sekačku

Originální náhradní cívka AL-KO pro strunové sekačky TE 450 a TE 600. Kvalitní nylonová struna o průměru 1,5 mm a délce 2 x 5 m. Díky systému Tipp-Automatik můžete snadno nastavit délku struny poklepem o zem. Snadná výměna strunové hlavy.


Technická špecifikácia

Značka AL-KO

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.