Plnoautomatická starostlivosť a perfektne pokosený trávnik až do veľkosti 2000 m²

Robotické kosačky Robolinho® pracujú ticho a bezpečne, sú šetrné k vášmu trávniku a môžete ich naviac prepojiť s vašou chytrou domácnosťou alebo záhradou. Zatiaľ čo vy trávite čas s vašou rodinou alebo relaxujete, robotická kosačka sa neustále stará o váš trávnik a pokiaľ vám chce niečo oznámiť, pošle vám správu cez aplikáciu AL-KO InTouch. Vďaka dvojitému systému kosiacich nožov s mulčovacou technológiou, je pokosená tráva rozdrobená na malé kúsky, ktoré sú následne zapracované späť do podložia. Pri pravidelnej starostlivosti, kedy je tráva skracovaná len o malý kúsok, sa tak nemusíte obávať zelených topánok ani chodidiel. Medzi ďaľšie výhody patrí tiež priechodnosť úzkými koridormi od 60 cm, stúpanie so sklonom 45% a niekoľko programovateľných vstupných bodov. Pre dokonale upravený trávnik na pár klikov...

Viac informácií o robotických kosačkách >

Modely Robolinho® >

Aplikácia inTOUCH >

Filter produktov


Počet nájdených produktov
Pred. č.: 127696 Obmedzené množstvo
1.090,00 €
Pred. č.: 123032 Nedostupné 19.06.2024
699,00 €
Pred. č.: 127697 Nedostupné 05.07.2024
1.490,00 €
Pred. č.: 127695 Nedostupné 19.06.2024
899,00 €
Pred. č.: 127698 Obmedzené množstvo
1.790,00 €
Pred. č.: 123033 Obmedzené množstvo
899,00 €
Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu
Výhody
Robotické sekačky | Dokonalý trávník na pár kliků

Jednoduchá starostlivosť o trávnik

Vďaka pravidelnému koseniu zostáva trávnik vždy v optimálnom stave. Technológia dvojitého noža, vďaka ktorému sú pokosené steblá trávy jemne rozsekané priamo v kryte kosačky a vrátené späť na trávnik, zabezepčuje prirodzené hnojenie. Nie je teda potrebné likvidovať zelený odpad.

Robotické sekačky | Jednoduchá instalace

Jednoduchá inštalácia

Postavte a zafixujte základňu, položte ohraničujúcí kábel okolo oblasti kosenia a upevnite ho ho kolíkmi. Ohraničujíci kábel tak spoľahlivo zabezpečí hranice pracovnej oblasti. Nastavte časové intervaly kosenia a ste hotoví. Ohraničující kábel a upevňovacie kolíky sú pri vybraných modeloch súčasťou balenia.

Robotické sekačky | Samostatná práce

Samostatná práca

Prehľadný ovládací panel umožňuje programovanie kosačky Robolinho® s detskou ľahkosťou. Alebo ovládajte Váš Robolinho® pomocou aplikácie AL-KO inTouch. Jednoducho zadajte požadované interavaly kosenia priamo na ovládacom paneli kosačky alebo v aplikácii a hotovo. Robolinho® bude potom kosiť samostatne a automaticky.

AL-KO Mähroboter Vorteile | AL-KO Robolinho® kompatibel mit Amazon Alexa und IFTTT

Kompatibilné s Amazon Alexa, IFTTT a AL-KO inTOUCH

Môžete pohodlne sledovať, obsluhovať a konfigurovať modely Robolinho® s podporou WiFi pomocou aplikácie AL-KO InTouch, Amazon Alexa a IFTTT a prepojiť ich s ďalšími službami a zariadeniami.

Robotické sekačky | Sofistikovaná technologie

Sofistikovaná technológia

Vďaka kompaktnému designu a inteligentnému ovládaniu zvláda Robolinho® aj úzke priechody so šírkou najmenej 60 cm. Rozpoznáva prekážky, samostatne sa im vyhýba a vždy sa vráti späť na základnú stanicu včas, aby sa opäť nabil energiou.

Robotické sekačky | Čisté řešení

Čisté riešenie

Systém dvojitého mulčovacieho noža znižuje znečistenie v kryte, zaisťuje dokonalý strih a šetrí čas s likvidáciou pokosenej trávy. Vďaka striedanie ľavej a pravej rotácie zostávajú nože ostré dvakrát tak dlho. Otočenie nože túto dobu behu opäť zdvojnásobí.

Robotické sekačky | Stoupání

Optimálne stúpanie

Robolinho® možno vďaka výkonnému pohonu a priľnavému profilu kolies enormne stúpať. Ľahko zvládne prevýšenie až 45%.

Robotické sekačky | Nezávisle na počasí

Nezávisle od počasia

Integrovaný dažďový senzor v robotických kosačkách AL-KO vám dáva na výber: kosenie v daždi alebo automatický návrat do nabíjacej stanice a počkanie na koniec dažďa.

Robotické sekačky | Správná výška sečení

Správna výška kosenia

Vyšku kosenia možno nastaviť jedným pohybom ruky - rýchlo a jednoducho.

Robotické sekačky | Ovládání stisknutím tlačítka

Ovládanie stlačením tlačidla

Kosenie možno kedykoľvek prerušiť stlačením tlačidla “ Home “ alebo pomocou aplikácie inTOUCH.V tomto prípade sa robotická kosačka automaticky vráti na svoju základnú stanicu. Keď poklesne nabitie batérie , rovnako ide automaticky na svoju základnú stanicu. Líthium-iónová technológia zabezpečuje rýchle nabíjanie bez pamäťového efektu a dlhú životnosť.

Robotické sekačky | Terénní profil kol

Terénny profil

Štandartne silná trakcia: dva pohony a kolesá s výrazým profilom zabezpečujú malé polomery otáčania a vynikajúcu trakciu.

Robotické sekačky | Vývoj v Německu, výroba v Rakousku

Vyrobené v ...

Pri hľadaní optima s cieľom vytvoriť produkt budúcnosti. AL-KO robotické kosačky sú vyvinuté v techologickom centre AL-KO v Nemecku a vyrábané vo výrobnom závode AL-KO v rakúskom Obdachu. Už viac ako 50 rokov navrhujeme a vyvíjame produkty záhradnej techniky , ktoré kombinujú inovatívneho ducha, najvyššiu kvalitu a najnovšie technológie.

Ďalšie praktické funkcie

Režim pre úzke priechody
Režim úzkeho priechodu je nová, inteligentná funkcia v prevádzkovom softvéri robotickej kosačky Robolinho®. Zabezpečuje lepší výsledok kosenia v úzkych priechodoch.
Viac informácií >
Parkovanie mimo trávnika
Môžete si vybrať, či nabíjaciu stanicu umiestnite do priestoru kosenia alebo mimo neho a či Robolinho® bude do nabíjacej stanice vchádzať alebo z nej vychádzať z rôznych pozícií.
Viac informácií >
Quick homing navádzanie
So sadou na rýchle navádzanie sa Robolinho® rýchlejšie vráti do nabíajcej stanice a vyhne sa zbytočným cestám pozdĺž ohraničujúceho drôtu.
Viac informácií >

Mohlo by Vás ešte zaujímať

Inštalácia robotickej kosačky

Stačí len niekoľko krokov a Robolinho je pripravený na použitie.Ukážeme Vám ako ho nainštalovať vo Vašej záhrade.

Viac informácií >

Modely robotických kosačiek

Robolinho® 300 E

Robolinho® 300 kosí trávniky do 300 m² úplne automaticky a zvláda svahy do 30 %. S hmotnosťou iba 7 kg je vo svojej triede ľahký. Kosí so šírkou záberu 20 cm a na jedno nabitie batérie kosí približne 45 minút.

Robolinho® 450 W

Robotická kosačka solo® by AL-KO je ideálna pre malé, zložité záhrady a je to naša najmenšia robotická kosačka s WiFi. Vďaka kompaktnej konštrukcii a inteligentnému ovládaniu sa dostane aj do najmenších zákutí a úzkych priechodov a zvládne aj svahy so sklonom až 35 %. Môžete si ľubovoľne vybrať až tri vstupné body. Okrem toho máte možnosť nainštalovať druhú základňovú stanicu.

Robolinho®  500 W

Robolinho® 500 kosí trávniky do 500 m² úplne automaticky a bezpečne. Jeho nízka hmotnosť a vysoká manévrovateľnosť aj v úzkych priechodoch od 60 cm zabezpečujú vysokú účinnosť kosenia. Vďaka profilovaným hnacím kolesám zvládne aj svahy so sklonom do 45 %. Na jedno nabitie zvládne kosiť 55 minút. Robolinho® 500 W sa dá pohodlne ovládať aj pomocou smartfónu, cez Amazon Alexa alebo cez procedúry IFTTT vďaka pripojeniu WLAN a aplikácii AL-KO inTOUCH. Robolinho® 500 je naším viacnásobným víťazom testov.

Robolinho®  700 W

Robolinho® 700 je určený pre trávniky s rozlohou do 700 m². Vďaka vysokej svetlej výške si ľahko poradí s vyššou a hustou trávou. Dvojčepeľová kosačka so šírkou záberu 22 cm zaručuje čisté kosenie. Na jedno nabitie batérie kosí samostatne až jednu hodinu. Vďaka zabudovanému dažďovému senzoru máte možnosť pozastaviť Robolinho®, keď prší.

Robolinho®  1200 W

Robolinho® 1200 je ideálny na údržbu trávnikov s rozlohou do 1 200 m² a zložitých záhrad, má šírku záberu 23 cm a praktický dažďový senzor, takže môžete voliteľne pozastaviť program kosenia, keď prší. Vďaka šiestim individuálne nastaviteľným štartovacím bodom je táto robotická kosačka ideálna pre zložité a kľukaté záhrady. V porovnaní s Robolinho® 700 kosí viac ako dvakrát dlhšie, 140 minút. Robolinho® 1200 W možno samozrejme ovládať aj na cestách prostredníctvom aplikácie.

Robolinho® 2000 W

Robolinho® 2000 je najvýkonnejší člen rodiny Robolinho® a zvládne obrovské trávniky s rozlohou až 2 000 m². Deväť vstupných bodov sa dá individuálne nastaviť, takže sa ľahko dostanete do vzdialených oblastí záhrady a dokonca aj do úzkych priechodov so šírkou od 60 cm. Vďaka výkonnej batérii dokáže kosiť až 240 minút v kuse. Robolinho® 2000 W je samozrejme kompatibilný s inteligentnou domácnosťou a možno ho pohodlne ovládať pomocou smartfónu alebo tabletu.


Inteligentná záhrada

Najdôležitejšie vlastnosti:

Obsluha
I Manuálne spustenie a zastavenie
I Manuálne vyhľadávanie základňovej stanice
Hlasové ovládanie, napr. cez Amazon Alexa
Pripojenie k ďalším inteligentným záhradným nástrojom a webovým službám prostredníctvom IFTTT
Monitoruje Robolinho®, keď ste dlhodobo preč
Odosielanie servisných správ priamo predajcovi

Konfigurácia
I Sprievodca inštaláciou s podrobnými pokynmi
Nastavenie programov a času kosenia
Priradenie vstupných bodov
I Aktivácia a deaktivácia dažďového senzora
Nastavenie individuálnej prezývky Robolinho®
Aktualizácia softvéru Robolinho®

Aktuálny stav
Zobrazenie aktuálnej aktivity (napr. "v prevádzke" alebo "nabíja sa")
I Hlásenie porúch prostredníctvom e-mailu, SMS alebo push správy 
Zobrazenie aktuálneho napätia batérie
I Informácie o ďalšej úlohe alebo zostávajúcom prevádzkovom čase

Aplikácia AL-KO inTOUCH
Aplikácia AL-KO inTOUCH Smart Garden vám nielenže poskytne nový rozmer údržby trávnika a záhrady, ale zároveň prepojí Robolinho® s vašou inteligentnou domácnosťou a inými inteligentnými zariadeniami. Pomocou aplikácie a AL-KO Smart Cloud môžete napríklad ľahko optimalizovať procesy, inteligentne automatizovať prácu, ovládať kompatibilné zariadenia, ako je Robolinho® W, odkiaľkoľvek a získavať užitočné informácie o vašom zariadení a vašej záhrade. Ušetríte tak nielen úsilie a zdroje, ale aj svoj drahocenný čas.


Získajte aplikáciu AL-KO inTOUCH Smart Garden:

I Otvorte obchod Google Play alebo Apple App Store.
Vyhľadajte AL-KO, inTOUCH, Robolinho alebo AL-KO inTOUCH.
Stiahnite si aplikáciu a nainštalujte ju do svojho smartphonu.
Prihláste sa pomocou svojich prihlasovacích údajov z obchodu AL-KO.

V aplikácii AL-KO inTOUCH Smart Garden môžete zažiť digitálny svet záhradnej techniky.

Obsah aplikácie AL-KO inTOUCH Smart Garden:
I Pripojte a ovládajte svoju robotickú kosačku Robolinho
Pridajte ďalšie zariadenie zo sveta AL-KO
Zobraziť časté otázky týkajúce sa konkrétneho zariadenia
Rýchlo vyhľadajte vhodné príslušenstvo a náhradné diely
I Objavte tipy pre starostlivosť a aplikácie špecifické pre zariadenie
Získajte tipy a triky v našom záhradnom svete
I Získajte najnovšie správy od spoločnosti AL-KO Gardentech

Aplikácia AL-KO inTOUCH je k dispozícii v obchodoch Google Play a Apple App Store.


InštaláciaRobotické kosačky Robolinho® sú pripravené na použitie v niekoľkých krokoch:

I Postavte a ukotvite základňu
Dodaný ohraničující kábel položte okolo oblasti kosenia
I Naprogramujte prevádzkové doby
I Hotovo
Pred inštaláciou robotickej kosačky Robolinho® musíte venovať pozornosť nasledujúcim pokynom:

I Minimálna vzdialenosť ohraničujúceho drôtu aspoň 20 cm od pevnej prekážky (stena, múr, plot..) umožňuje kosenie v blízkosti okrajov .
I Okolo kosenej plochy natiahnite ohraničujúci drôt
I Nainštalujte základnú stanicu na chránené miesto
I Robotická sekačka Robolinho® môže prechádzať prejazdami od 60 cm
I Robotická sekačka Robolinho® zvláda sklon až 45%
I Prekážky, ako sú terasy alebo bazény, sú ohraničené ohraničujícím drôtom

Inštalácia robotickej kosačky je ešte pohodlnejšia, keď ju za Vás na mieste zrealizuje špecializovaný predajce Robolinho® EXPERT. Pokiaľ si prajete, radi vám pomôžu a poradia.

Odborná inštalácia

Okrem možnosti nákupu robotickej kosačky Vám ponúkame aj komplexné služby vrátane návrhu ,inštalácie a zaškolenia , poradenstva , servisu či zimného uskaldnenia pomocou našich špecializovaných predjacov.


Vyberte si svoho regionálneho ROBOLINHO EXPERTA a kontaktujte ho.

Viac informácií >

Ďalšie videá

Extrémne tiché a efektívne kosenie 

Zlé počasie, poludnie alebo nedele a sviatky už nie sú problémom pre starostlivosť o trávnik na vašej záhrade. Na jednej strane si naše robotické kosačky vďaka výkonnému motoru s 3 400 ot./min ľahko poradí s akýmkoľvek požiadavkou. Pogumované kolesá umožňujú kosenie trávnika aj na svahoch so sklonom až 45 percent. Na druhú stranu sú mimoriadne tiché a neruší vašich susedov ani seba v ktorúkoľvek dennú či nočnú dobu.

Dobu kosenia môžete naprogramovať podľa svojich požiadaviek na prehľadnom ovládacom paneli. Naši roboti pracujú náhodne. Integrovaný logický obvod zaručuje, že každý kus vášho trávnika je správne kosený. Dokonalý výsledok zaisťuje tiež sedemstupňová nastaviteľná výška kosenia. Plochu pre kosenie obmedzíte špeciálnym drôtom, ktorý môžete položiť nad alebo maximálne 10 cm pod zem. K tomu použite upevňovacie kolíky z nášho sortimentu.


Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.