Benzínová kosačka solo® by AL-KO 4710 P-A

Číslo produktu: 127580
NoStockAndUnderStockNotAloowed,MaterialStatusG7,OxSaleableIsNotOne,0,PriceEqualOrSmallerZero Vrátane 20% DPH, plus Náklady na dopravu
  • Odolné těleso z oceľového plechu pre dlhú životnosť s vynikajúcimi vlastnosťami kosenia a zachytávania
  • Ergonomicky tvarovaná riadidlá pre kosenie trávnika bez únavy
  • 60 l zberný kôš s indikátorom hladiny a ľahkým vyprázdňovaním
  • Kolesá s guľôčkovým ložiskom pre ľahké tlačenie

Benzínové kosačky na trávu solo® by AL-KO, ktoré sú k dispozícii iba od špecializovaných predajcov, ponúkajú vysoký komfort a vyznačujú sa najlepšou kvalitou a trvanlivosťou.


Benzínová kosačka solo® by AL-KO 4710 P-A

Robustná, výkonná benzínová kosačka na trávu. Kvalita a trvanlivosť sú s týmto produktom zaručené vďaka hlavným cieľom „skonštruované v Nemecku“ a „vyrobené v Rakúsku“. Spoľahlivosť nie je pre sólo od AL-KO 4710 P-A cudzí.


Technické podrobnosti benzínovej kosačky na trávu solo® by AL-KO 4710 P-A

S kosiacou šírkou 46 cm je benzínová kosačka na trávu samostatne od AL-KO 4710 P-A ideálnym partnerom pre stredne veľké záhrady s rozlohou cca 1100 m². Výška kosenia môže byť nastavená z 20 mm na 70 mm 7-krát pomocou jediného kolesa. Motor AL-KO Pro s výkonom 1,9 kW s technológiou OHV dosahuje vynikajúcou účinnosťou vďaka spätným ventilom. Veľké guľôčkové kolesá a ergonomicky tvarovaná rukoväť zvyšujú pohodlie pri ovládaní sóla pomocou AL-KO 4710 P-A. Vďaka dobrej aerodynamike krytu umožňuje vysoká a stabilná konštrukcia z oceľového plechu zachytenie trávy obzvlášť efektívne. To končí v 60 l plastovom zbernom koši.


Kúpte si benzínovú kosačku na trávu solo® by AL-KO 4710 P-A a alternatívy

Jednoducho si kúpte benzínovú kosačku na trávu solo® by AL-KO 4710 P-A v našom online obchode s prémiovými službami alebo nájdite predajcu vo vašom okolí. Benzínová kosačka solo® by AL-KO 4710 P-A predstavuje efektívnu podporu vašej záhrady za atraktívnu cenu.
Chceli by ste benzínovú kosačku na trávu s motorom Briggs & Stratton? Potom odporúčame benzínovú kosačku na trávu solo® by AL-KO 4738 SP.


Technická špecifikácia

Značka solo® by AL-KO
Produktový rad Easy
Šírka záberu v cm 46 CM
Výška kosenia min./max. v mm 25 - 75
Model motora 026
Výkon v kW 1.9
Objem v ccm 123
Typ motora 4-taktní
Počet otáčok v ot./min 2850
Počet valcov motora 1
Automatický sýtič áno
Nastaviteľná výška rukoväte áno
Sklopná rukoväť áno
Kokpit kosačky bez kokpitu
Ukazovateľ naplnenia koša áno
Materiál zberného koša odolná plast
Akustický výkon LwA [dB (A)] 94
Hodnota K (m/s^2) 2
Objem zberného koša v litroch 60 L
Kolesá s guličkovými ložiskami áno
Funkcia 2v1
Materiál krytu oceľ
Typ noža brúsený diamantom
Pohon kolies žiadny / žiadne
Výkon zariadenia v kW 1.9
Bočné vyhadzovanie nie
Odchýlka KpA [dB (A)] 2
Funkcia mulčovanie nie
Hodnota vibrácií (m/s^2) 6
Typ pohonu Benzínový
Vhodná plocha do m² 1400
Zber áno
Max Airflow Technology Ja
Priemer predného kolesa v mm 180
Počet nožov 1 ST
Akustický tlak v LpA [dB (A)] 84
Variant krytu kosačky Highline
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 95
so zberným košom áno
Priemer zadného kolesa v mm 205
Nastavenie výšky kosenia Jednotlivé kolesá - 7 polôh
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)
Názov stiahnutého súboru 1 (0.00 B)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.