Vážení zákazníci , dovoľujeme si vás upozorniť, že všetky objednávky, ktoré boli prijaté po 20.12.2023, budú odoslané až 8.1.2024.

Benzínová kosačka solo® by AL-KO 4731 SP-A

Číslo produktu: 127602 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • 1-rýchlostný pohon kolies pre prácu šetriace energiu
  • Extra vysoké a aerodynamické puzdro kosačky pre dokonalé výsledky kosenia a chytanie
  • Ergonomicky tvarovaná riadidlá pre kosenie trávnika bez únavy
  • 70 l zberač trávy s indikátorom hladiny
  • Centrálne nastavenie výšky kosenia
  • Kolesá XXL s guličkovými ložiskami pre ľahký postup

Benzínové kosačky na trávu produktovej rady solo® by AL-KO, ktoré sú k dispozícii iba v špecializovaných predajniach a v online obchode, ponúkajú vysoký komfort a vyznačujú sa najvyššou kvalitou a trvanlivosťou.


Benzínová kosačka solo od AL-KO 4731 SP-A

Robustný, výkonná benzínová kosačka s pohonom kolies. Kvalita a životnosť tohto produktu je zaručená vďaka kľúčovým cieľom "vyrobené v Nemecku" a "vyrobené v Rakúsku". Spoľahlivosť nie je pre sólo AL-KO 4731 SP-A cudzí, patria k tejto benzínové kosačke ako motorový olej a benzín.


Technické podrobnosti o sólo od benzínovej kosačky AL-KO 4731 SP-A

Benzínová kosačka na trávu solo® by AL-KO 4731 SP-A so šírkou záberu 46 cm je ideálnym partnerom pre stredne veľké záhrady do približne 1400 m². Centrálne nastavenie výšky kosenia možno vykonávať 7-krát od 30 mm do 80 mm. 2,1 kW motor AL-KO Pro s technológiou OHV dosahuje vynikajúcu účinnosť so svojimi spätnými ventilmi. To dáva benzínové kosačke väčší výkon pri nižšej spotrebe a vďaka systému QuickStart ho možno tiež spustiť veľmi rýchlo a ľahko. Jednostupňový pohon kolies zaisťuje ľahký postup. S touto benzínovou kosačkou na trávu je vďaka funkcii 4INONE možné kosenia, zachytenie, bočné vyhadzovanie a mulčovanie. Veľká bežecká kolieska XXL a ergonomicky tvarovaná riadidlá zvyšujú komfort pri ovládaní solo u AL-KO 4731 SP-A. Extra vysoké, aerodynamické puzdro z oceľového plechu umožňuje perfektné výsledky kosenia a chytanie. Tráva potom končí v 70litrovém sieťovom koši. Vr. praktická predná rukoväť.


Kúpte si benzínovú kosačku solo od spoločnosti AL-KO 4731 SP-A a jej alternatívy

Benzínová kosačka na trávu solo od AL-KO 4731 SP-A si môžete ľahko zakúpiť v našom e-shope s prémiovým servisom alebo vyhľadať odborného predajcu vo vašom okolí. Benzínová kosačka solo® by AL-KO 4731 SP-A poskytuje efektívnu podporu vašej záhrade za atraktívnu cenu.

Technická špecifikácia

Typ pohonu Benzínový
Model motora 027
Objem v ccm 139
Výkon v kW 2.1 KW
Počet otáčok v ot./min 2850
Hmotnosť netto v kg 34 KG
Počet valcov motora 1
Pohon kolies 1 rýchlostný pohon
Elektrický štart nie
Objem zberného koša v litroch 70 L
Hmotnosť brutto v kg 39 KG
Materiál zberného koša odolná tkanina
Vhodná plocha do m² 1400 QM
Materiál krytu oceľ
Nastavenie výšky kosenia Centrálne - 7 polôh
Funkcia mulčovanie áno
Objem palivovej nádrže v l 0.9 L
Funkcia 4v1
Bočné vyhadzovanie áno
Max Airflow Technology Ja
Priemer predného kolesa v mm 200 MM
Nastaviteľná výška rukoväte áno
Priemer zadného kolesa v mm 280 MM
Sklopná rukoväť áno
Kokpit kosačky bez kokpitu
Rýchlosť vpred max. km/h 3.5 KMH
Výkon zariadenia v kW 2.1
Kolesá s guličkovými ložiskami áno
Ukazovateľ naplnenia koša áno
Primer nie
Dĺžka krabice v cm 108 CM
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 95
Automatický sýtič áno
Šírka záberu v cm 46 CM
Značka solo® by AL-KO
Produktový rad COMFORT pro
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (16.93MB)
Názov stiahnutého súboru (4.01MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (530.27KB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.