Benzínová kosačka solo by AL-KO 5251 VS-B

Číslo produktu: 127607 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Pohodlný variabilný pohon kolies pre ľahké kosenie trávnika
  • Extra vysoký a aerodynamický kryt kosačky pre dokonalé výsledky kosenia a chytania
  • XXL kolesá s hladkým chodom pre ľahký pokrok
  • Dlhá životnosť vďaka hliníkovému spojeniu riadidiel a hliníkovej prednej rukoväti
  • Kokpit s pogumovanou oblasťou uchopenia a ľahko prístupnými ovládacími prvkami
  • Centrálne nastavenie výšky kosenia jednou rukou
  • 70 l zberač trávy s indikátorom hladiny

Benzínové kosačky na trávu produktovej rady solo by AL-KO s variabilným pohonom kolies, ktoré sú k dispozícii iba od špecializovaných predajcov, poskytujú najvyššiu možnú úroveň komfortu vo svojej triede a vyznačujú sa najlepšou kvalitou a trvanlivosťou.


Benzínová kosačka na trávu solo od AL-KO 5251 VS-B

Benzínové kosačky na trávu produktovej rady solo by AL-KO zaujmú v každom detaile. Profesionálna kvalita a dlhá životnosť tohto produktu je zaručená vďaka hlavným cieľom „vyrobené v Nemecku“ a „vyrobené v Rakúsku“. Tieto lúčne kosačky tak spĺňajú najvyššie požiadavky.


Technická špecifikácia benzínovej kosačky na trávu 5251 VS-B

Benzínová kosačka na trávu solo by AL-KO 5251 VS-B je so šírkou záberu 51 cm ideálnym partnerom pre veľké záhrady až do 1 800 m². Výšku kosenia je možné nastaviť centrálne od 30 mm do 80 mm. Motor Briggs & Stratton s výkonom 2,6 kW poskytuje potrebný výkon pri kosení veľkých plôch trávy s výrazne menšou spotrebou oleja a tiež poskytuje energiu pre pohon kolies s variabilným nastavením otáčok. S touto benzínovou kosačkou na trávu je vďaka funkcii 4INONE možné kosiť, chytať, mulčovať a bočný výhoz. Veľké kolesá s hladkým chodom s guľôčkovými ložiskami a ergonomicky tvarované riadidlá zvyšujú komfort pri ovládaní sólo pomocou AL-KO 5251 VS-B. Pomáha tomu gumená oblasť uchopenia a jasný kokpit. Vysoký aerodynamický kryt z oceľového plechu umožňuje obzvlášť efektívne zachytávanie pokosenej trávy. To končí v 70 l koši na zhromažďovanie tkanív.


Kúpte si benzínovú kosačku na trávu solo od spoločnosti AL-KO 5251 VS-B a alternatívy

Benzínovú kosačku na trávu od AL-KO 5251 VS-B kúpite jednoducho v našom online obchode s prémiovým servisom alebo vyhľadajte predajcu vo vašej oblasti. Benzínová kosačka na trávu solo by AL-KO 5251 VS-B poskytuje účinnú podporu pri udržiavaní vašej záhrady za atraktívnu cenu. Prajete si benzínovú kosačku s prémiovými komponentmi? Potom odporúčame benzínovú kosačku na trávu solo by AL-KO 5251 VS-B.

Technická špecifikácia

Produktový rad Premium
Funkcia 4v1
Spôsob nastavenia výšky rukovä Prémiové hliníkové nastavenie
Pohon kosačky možno vypnúť nie
Bočné vyhadzovanie áno
Funkcia mulčovanie áno
Materiál krytu oceľ
Zber áno
Variant krytu kosačky Highline
Elektrický štart nie
Materiál zberného koša odolná tkanina
Počet valcov motora 1
Typ noža brúsený diamantom
Sklopná rukoväť áno
Primer nie
Typ kukoväte: riadidlá Ergonomický povrch rukoväte
Nastaviteľná výška rukoväte áno
Ukazovateľ naplnenia koša áno
Typ motora 4-taktní
Nastavenie výšky kosenia Centrálne - 7 polôh
Automatický sýtič áno
Kolesá s guličkovými ložiskami áno
Pohon kolies plynulo nastaveteľný pohon kol
Typ pohonu Benzínový
so zberným košom áno
Značka solo by AL-KO
Model motora B&S Series 675EXi
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)
Názov stiahnutého súboru 1 (0.00 B)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.