Elektrický prevzdušňovač a vertikutátor AL-KO Combi Care 36 E Comfort

Číslo produktu: 113465 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Ľahký a tichý, ideálny pre stredne veľké trávnaté plochy
  • Individuálne nastavenie výšky pomocou rýchlonapínacej páčky
  • Praktický držiak na ľahké prenášanie
  • Veľká obratnosť a držanie stopy vďaka 2-osovému prevedeniu a veľkým kolesám
  • Vrátane stabilného vertikutačného valca s oceľovými nožmi a zberného koša

Elektrický vertikutátor AL-KO Combi Care 36 E Comfort Vás podporí pri údržbe Vašich trávnatých plôch. Vďaka nízkej hmotnosti a veľkej obratnosti je ideálnym partnerom pre trávnaté plochy do 800 m².


Elektrický vertikutátor AL-KO Combi Care 36 E Comfort

S elektrickým vertikutátorom AL-KO Combi Care 36 E Comfort môžete vo Vašej domácej záhrade pracovať potichu a bez výfukových plynov. Funkcia 3INONE: vertikutácia, prevzdušňovanie a zbieranie. Výška držadla sa dá niekoľkými pohybmi rúk nastaviť podľa Vašich osobných potrieb, vďaka čomu pracujete bez únavy a ergonomicky. Dodajte Vášmu trávniku zase vzduch na dýchanie a možnosť dobre prijímať výživné látky. Vďaka jeho vertikutačnému valcu s 20 oceľovými nožmi je tento model mimoriadne robustný a umožňuje Vám veľmi dôkladné a účinné spracovanie pôdy.


Technické detaily elektrického vertikutátora AL-KO Combi Care 36 E Comfort

Elektrický vertikutátor AL-KO Combi Care 36 E Comfort je poháňaný elektromotorom s výkonom 1 500 W, ktorý môže byť napájaný z domácej siete (230 V). Elektrický vertikutátor tak možno používať bez prestávky a Vy si ušetríte výmenu akumulátora resp. dopĺňanie paliva do vertikutátora.
Kompaktná konštrukcia vertikutátora s pracovnou šírkou 36 cm a 2-osovým prevedením, ktoré sa stará o vysokú jazdnú stabilitu, zaručuje príjemnú prácu. Pracovnú hĺbku vertikutačného valca možno nastaviť centrálne v 5 krokoch. Vertikutačný valec má 20 robustných oceľových nožov, ktoré elektrickému vertikutátoru AL-KO Combi Care 36 E Comfort zabezpečujú vysokú účinnosť pri spracovaní pôdy a okrem toho dlhú životnosť. Mach, burina a trávna plsť sa odstraňujú natrvalo. V prípade potreby možno niekoľkými pohybmi rúk zameniť vertikutačný valec za prevzdušňovací valec s efektívnymi oceľovými pružinovými zubami , vďaka čomu môžete Váš trávnik jedným strojom nielen vertikutovať, ale ešte aj prevzdušňovať.
All inclusive: prevzdušňovací valec a 55 l tkaninový zberný vak sú súčasťou dodávky stroja.


Elektrický vertikutátor AL-KO Combi Care 36 E Comfort – kúpiť & alternatívy

Elektrický vertikutátor AL-KO Combi Care 36 E Comfort môžete kúpiť pohodlne z domu v našom e-shope. Alternatívne ho prirodzene môžete kúpiť aj u niektorého z našich odborných predajcov AL-KO.
Ak potrebujete vertikutátor s akumulátorovým pohonom, odporúčame Vám AL-KO SF 4036.
Pri modeli 36 E Comfort je zberný vak s objemom 55 l, ako aj prevzdušňovací valec súčasťou dodávky.

Výhody

Klip, Klap !

Klip, Klap !

Jediným pohybom ruky možno rukoväť vertikutátora pomocou 2 rýchloupínacích uzáverov v okamihu sklopiť a pohodlne ho prepraviť beuz zaberania zbytočného miesta.

Držia stopu

Držia stopu

2 osky sa starajú o optimálne jazdné vlastnosti a stabilitu. A navyše v spojení s ergonomickou a sklápateľnou rukoväťou je práca výrazne uľahčená.

Vždy tá správna hĺbka

Vždy tá správna hĺbka

Jediným pohybom ruky sa dá centrálne nastaviť pracovná hĺbka v piatich polohách. To je dôležité, pretože sa nože môžu pri frézovaní dotýkať napríklad priamo pôdy a môže dochádzať k ich rýchlemu opotrebovaniu alebo poškodzovaniu koreňov trávnika.

Technická špecifikácia

Typ pohonu Elektrický
Výkon motora vo wattoch 1500 W
Hmotnosť netto v kg 15 KG
Objem zberného koša v litroch 55 L
Rozmer výška v cm bez kartóne 112 CM
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 111 CM
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 53 CM
Hmotnosť brutto v kg 17 KG
Materiál zberného koša tkanina
Vhodná plocha do m² 800 QM
Nastavenie výšky kosenia Centrálne - 5 polôh
Materiál krytu odolný plast
Priemer predného kolesa v mm 140 MM
Priemer zadného kolesa v mm 160 MM
Nastaviteľná výška rukoväte áno
Sklopná rukoväť áno
Kolesá s guličkovými ložiskami nie
Ukazovateľ naplnenia koša nie
Vertikutačný valec šírka v cm 36 CM
Počet oceľových nožov 20
Maximálna hĺbka rezu 12 MM
Minimálna hĺbka rezu 5 MM
Prevzdušňovací valec šŕka v cm 36 CM
Scarifying Max Depth (mm) 12 MM
Scarifying Min Depth (mm) 5 MM
Nože na prevzdušňovacím valci 44
Možnosť prevzdušňovanie áno
Dĺžka krabice v cm 57 CM
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 94
Značka AL-KO
Produktový rad Comfort
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (4.1MB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.