Pre udržiavaný trávnik v každom rohu

Žiadne prikrčovanie a ohýbanie vášho chrbta, aby ste po kosení trávy ešte prácne dočisťovali každý kút vašej záhrady. Naše vyžínače s individuálnym nastavením sklonu strunovej hlavy ľahko dosiahnu aj na obtiažne dostupné miesta, napríklad pod záhradnú lavičku. Vyžínače AL-KO sú flexibilné vo všetkých smeroch vďaka otočnej hlave o 180 stupňov. Zarastené kúty možno obzvlášť presne zarovnať a pri tom sa ohýba len jedna vec, vyžínač...

Viac informácií o vyžínačoch >

Filter produktov

Počet nájdených produktov
Pred. č.: 112926 Skladom
74,90 €
Pred. č.: 127437 Obmedzené množstvo
69,90 €
Pred. č.: 112929 Obmedzené množstvo
64,90 €
Pred. č.: 113611 Obmedzené množstvo
49,90 €
Pred. č.: 112928 Skladom
54,90 €
Pred. č.: 127633 Nedostupné 23.07.2024
79,90 €
Pred. č.: 113701 Skladom
109,00 €
Pred. č.: 113963 Obmedzené množstvo
129,00 €
Pred. č.: 113608 Skladom
89,90 €
Pred. č.: 113787 Obmedzené množstvo
259,00 €
Pred. č.: 113615 Obmedzené množstvo
89,90 €
Pred. č.: 113614 Obmedzené množstvo
64,90 €
Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu
Výhody
Vyžínače | Vyžínače pro jemné práce na zahradě

Bez problémov

Pre kosenie pozdĺž stien, plotov a iných prekážok - s ochranným nástavcom pre cievku sú trávne vyžínače AL-KO ideálne vybavené pre všetky jemné práce.

Vyžínače | Vyžínač se sklápěcí hlavou

Vyžínanie vo všetkých polohách

Vďaka trojpolohovému nastaveniu sklonu na strunovej hlave je možné ľahko dosiahnuť aj na veľmi tažko dostupné miesta, napríklad pod lavičkami (v závislosti od modelu).

Vyžínače | Vyžínač s lištou na ochranu rostlin

Presne k okraju

Vďaka ochrannému nástavcu a vodiacemu koliesku môžete kosiť pri kmeňoch stromov alebo na stenách veľmi presne a kľudne, bez toho, aby ste zpôsobili poškodenie.

Vyžínače | Vyžínač s otočnou hlavou

Flexibilní vo všetkých smeroch

Vďaka otočnej strunovej hlave o 180 stupňov je možné presne kosiť všetky okraje trávnika. Teleskopická hliníková hriadel a pružná rukoväť (v závislosti od modelu) zaisťujú správnu dĺžku a pracovnú polohu.

Vyžínače | Vyžínač v akci

Užitočné tipy

V každej záhrade sú miesta, kam kosačka nedosiahne. Preto po kosení nie je tráva pozdĺž okraja trávnika, na cestách a okolo stromov, kerov a záhonov ešte skrátená na príslušnú dĺžku. K tomuto doladeniu použite strunovú kosačku.

Vďaka flexibilnej rukoväti je možné naše strunovky jednoducho a rychle nastavit. Vďaka hliníkovej hriadeli sú obzvlášt ľahké a majú dobrú rovnováhu. Praktický poloautomatický doraz umožňuje jednoduché vysunutie struny. Stačí rýchle klepnutie o trávnik strunovou hlavou a struna sa vysunie na potrebnú dĺžku na opätovné použitie. Nasadením noža skracujete dužinaté rastliny (žihľavu, rákosie a pod.).

Vo výhľade máme nielen perfektný trávnik, ale aj vaše potreby. Preto sme vyvinuli strunové kosačky s ergonomicky nastaviteľnými teleskopickými hriadeľmi a držadlami. Sú tiež vybavené nylonovými strunami a výkonnými motormi predlžujúcimi ich životnosť. Presvedčte sa o presnom kosení a vysokej úrovni pracovného pohodlia našich strunových kosačiek a splňte si svoj sen o perfektne upravenom trávniku.

| Silný tam, kde kosačky na trávu dosahujú svoje limity
Perfektný doplnok vašej dobre udržiavanej zahrady až po okraj
S akumulátorovým, elektrickým alebo benzínovým motorom
Presné a jednoduché kosenie vo všetkých polohách
Šikovný, univerzálny a individuálne prizpôsobiteľný vašim potrebám

Všestranný perfektne upravený trávnik - vďaka strunovej kosačke AL-KO
Čím viac je vaša záhrada členitá, tým obtiažnejšie bude vaša rotačná kosačka dosahovať na každý trs trávy. Ale aj na malých pozemkoch sú oblasti okolo lavičiek a stromov, alebo pod kermi, ktoré sú ťažko prístupné. Šikovná strunová kosačka od AL-KO je ideálnym doplnkom rotačnej kosačky na trávu. Niekteré naše zariadenia majú strunovú hlavu, ktorú je možné trikrát nakloniť a otočiť vo vodorovnom a zvislom smere. Toto je najlepší spôsob kosenia trávy aj na miestach, kde zlyhávajú iné zariadenia (napr. pod lavičkami, výstupkami stien, alebo medzi kameňmi). Na ochranu rastlín, plotov a stien mají naše strunové kosačky ochranný nástavec.


Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.