Špičková starostlivosť pre váš trávnik

So záhradnými traktormi AL-KO a solo® by AL-KO je práca v záhrade skutočným potešením. Nechajte sa presvedčiť kvalitou a výhodami našich špičkových traktorov. Vďaka osvedčeným štvortaktným motorom a pracovnej šírke až 125 cm sú záhradné traktory nepostrádateľné pri všetkých prácach v záhrade a okolo nej od jari do zimy. Hneď ako si sadnete za volant, okamžite pocítite, aká pohodlná a príjemná môže byť práca s našimi záhradnými traktormi. Stačí otočiť kľúčikom a zošliapnuť plynový pedál. Široké pneumatiky, mäkký volant a prehľadné ovládacie prvky zaručujú presné ovládanie a perfektné výsledky. Všetky záhradné traktory AL-KO a solo® by AL-KO sú vyvinuté inžiniermi v Nemecku a vyrábajú sa v rakúskom závode v Obdachu.

Viac informácií o záhradných traktoroch >

Filter produktov


Počet nájdených produktov
Pred. č.: 127692 Nedostupné 24.06.2024
3.249,00 €
Pred. č.: 127689 Nedostupné 19.06.2024
2.749,00 €
Pred. č.: 127487 Nedostupné 23.07.2024
1.949,00 €
Pred. č.: 127486 Nedostupné 23.07.2024
1.690,00 €
Pred. č.: 127705 Obmedzené množstvo
2.990,00 €
Pred. č.: 127708 Nedostupné 19.06.2024
3.990,00 €
Pred. č.: 127725 Nedostupné 25.06.2024
3.049,00 €
Pred. č.: 127706 Nedostupné 19.06.2024
3.649,00 €
Pred. č.: 127687 Nedostupné 25.06.2024
2.649,00 €
Pred. č.: 127711 Obmedzené množstvo
4.990,00 €
Pred. č.: 127724 Nedostupné 19.06.2024
2.849,00 €
Pred. č.: 127710 Nedostupné 19.06.2024
4.690,00 €
Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu
Výhody
Zahradní traktory | Žací ústrojí

Žacie ústrojenstvo

Žacie ústrojenstvo s guličkovými ložiskami a tlmené vibráciami. Ideálne na kosenie blízko okrajov. U niektorých modelov ho možno voliteľne previesť na mulčovaciu funkciu.

Zahradní traktory | Ergonomický posed

Komfortná práca

Nízka opierka nôh, ergonomická pracovná poloha a veľkorysý priestor pre nohy umožňujú pohodlné kosenie bez únavy aj po dlhú dobu.

Zahradní traktory | Široké pneumatiky

Široké pneumatiky pre optimálnu trakciu

Široké pneumatiky trávnych traktorov a kosačiek na trávu AL-KO umožňujú optimálnu jazdu aj v ťažkom teréne a vyhýbajú sa vyjazdeným koľajam na záhrade.

Zahradní traktory | Nastavení výšky sečení

Nastavenie výšky kosenia

Vďaka centrálnemu nastaveniu výšky kosenia dosiahnete dokonalé výsledky kosenia za chvíľku. Pomocou páky môžete jednoducho a jednoducho nastaviť správnu výšku kosenia.

Zahradní traktory | Vyprazdňování sběrného koše

Veľkokapacitný zberný kôš

Akustický signál vám povie, kedy je box plný. Kôš sa potom vyprázdni pomocou teleskopickej páky alebo stlačením tlačidla.

Zahradní traktory | Přehledný kokpit

Jednoduchá obsluha

Všetky ovládacie prvky na našich trávnych traktoroch a kosačkách sú umiestnené tak, aby ich bolo možné optimálne ovládať zo sedadla vodiča. Vďaka prehľadnému elektronickému displeju u niektorých modelov máte vždy prehľad o prevádzkových hodinách, stave nabitia batérie, rezerve paliva alebo príslušných bezpečnostných funkciách.

Zahradní traktory | Hydrostatický pohon s přilehlými pedály
Hydrostatický pohon s nožným pedálom

Pre najlepší zážitok z jazdy aj v najnáročnejších situáciách. Pedále na jazdu vpred a vzad pri traktoroch AL-KO na trávu sú hneď vedľa seba.

Zahradní traktory | Vzduchem chlazený motor AL-KO

Spoľahlivý výkon

Výkonný motor zaisťuje efektívnu a rýchlu prácu na veľkých plochách. Na mnohých kosačkách používame vysoko kvalitné vzduchom chladené motory Briggs & Stratton Intek. Sú extrémne odolné a spoľahlivé. A to s každodenným a náročným používaním.

Zahradní traktory | Patentovaný volnoběhový mechanismus AL-KO

Patentovaný volnobežný mechanizmus k ochrane prevodovky

Vďaka špeciálnej mechanike našich traktorov je pedál plynu pri brzdení vypnutý. To chráni prevodovku a predlžuje životnosť.

Zahradní traktory | Odolný rám vyrobený v Rakousku

Patentovaný rám

Odolné a robustné rámy trávnych traktorov AL-KO sú vyrábané v našej rakúskej továrni.

Zahradní traktory | Jednoduše vyměňte sekačku

Jednoduché vybratie kosačky

Kosačku je možné vybrať v priebehu niekoľkých minút - ideálne na čistenie, výmenu nožov alebo prestavbu na žacie ústrojenstvo AL-KO s vysokou trávou.

Zahradní traktory | Zahradní traktor AL-KO se sněhovým pluhem pro odklízení sněhu

Multitalent

So snehovým pluhom je možné trávnikový traktor AL-KO použiť aj na odpratanie snehu v zime. Objavte ďalšie rozsiahle príslušenstvo pre záhradné traktory.

Nechajte sa inšpirovať našimi videami

Zahradní traktory | Zahradní traktor v akci

Užitočné tipy

Porovnateľné s vozidlom prvotriednej triedy ponúkajú trávnikové traktory AL-KO maximálne pohodlie a kvalitu. A kosačky ponúkajú maximálny jazdný komfort aj v ťažkom teréne.

Široká ponuka ponúka to správne zariadenie pre každého. Od šírky záberu od 92 cm do 125 cm, pre jazdcov dokonca od 62 cm, 1 alebo 2 valce, av najrôznejších variantoch vybavenia.

| Výkonné štvortaktové motory
| Veľké záchytné boxy, ktoré je možné ľahko vyprázdniť - s akustickým signálom hladiny
|
Hlboký krok a veľa priestoru pre nohy
| Široké pneumatiky pre priľnavosť k trávniku
|
Vonkajšia tryska nádrže
| Pedály vpred a vzad usporiadané vedľa seba

Záhradné kosačky a záhradné traktory od AL-KO: Čistá radosť z jazdy

Nastúpte, posaďte sa, odíďte, bavte sa. Hlboký schod, dostatok priestoru pre nohy, nastaviteľné sedadlo a ľahko prístupné ovládacie prvky urobia kosenie radosť. Jednou z kvalitatívnych vlastností našich kosačiek na trávu je tiež priestorový rám, ktorý zaisťuje maximálnu stabilitu a najlepšie jazdné vlastnosti. To znamená, že aj v ťažkom teréne ste vždy v bezpečí a pohodlí. Nízke ťažisko minimalizuje riziko prevrátenia a umožňuje kosenie s traktorom na trávu aj na svahoch.

Mimoriadne široké pneumatiky a jedno alebo dvojvalcový štvortaktný motor poskytujú dostatok výkonu a rýchlosti. Za súmraku alebo vo veľmi tienistom teréne pri mnohých modeloch jednoducho zapnete jasné xenónové svetlomety. Či už sa jedná o ovládateľný základný model s najlepším pomerom ceny a výkonu, alebo o pohonnú jednotku s veľkým výkonom pod kapotou: Jednoducho si objednajte trávny traktor podľa vášho výberu zo solo od AL-KO a odborník ho dodá na vaša záhrada pripravená na použitie. Môžete sa spoľahnúť na osvedčený štandard AL-KO pre prvotriedny servis a záruku.


Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.