Horizontálna štiepačka dreva AL-KO LSH 4

Číslo produktu: 113791 Skladom
expected to be with you on 25.07.2024
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Horizontálna štiepačka dreva s dĺžkou štiepania až 37 cm a štiepacou silou 4,0 t
  • Mimoriadne bezpečné vďaka ochrannému krytu
  • Obojručná bezpečnostná obsluha
  • Priestorovo úsporné a mobilné
  • Pohodlné s dodatočnou drevenou podperou

Zákazníci tiež často kupujú...

259,00 €
Tento produkt

Celková cena za všetky produkty

267,90 €

Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu

 

Malé, kompaktné a výkonné: mobilné horizontálne štiepačky dreva od AL-KO sú ideálne na štiepanie palivového dreva.

Štiepačka dreva AL-KO LSH 370/4

S horizontálnymi štiepačkami od AL-KO sa drevo ľahko štiepi. Profesionálne obojručné bezpečnostné ovládanie zaisťuje bezpečnú prácu a presné štiepanie dreva. Odolné, kvalitné materiály a viacnásobne zvárané komponenty zaručujú dlhú životnosť horizontálnej štiepačky dreva.

Technické detaily horizontálnej štiepačky dreva AL-KO LSH 370/4

Horizontálna štiepačka dreva AL-KO LSH 370/4 od AL-KO štiepa kusy dreva s dĺžkou až 37 cm. Dosahuje maximálnu štiepaciu silu 4,0 t. Vzhľadom na pevnú konštrukciu a použitie stabilných materiálov je hmotnosť horizontálnej štiepačky dreva AL-KO 370/4 48 kg. Oceľové časti sú kvalitne lakované práškovou farbou, a preto sú dobre chránené proti korózii. Horizontálna štiepačka dreva sa ovláda cez 230-voltovú prípojku (sieťová prevádzka) a dosahuje výkon motora 1 500 wattov. Extra bezpečné vďaka ochrannému krytu. Vďaka svojej kompaktnosti ho možno skladovať priestorovo úsporným spôsobom a jeho robustné kolesá uľahčujú jeho prepravu. Štiepa drevo s priemerom 50-250 mm. Napriek obojručnému bezpečnostnému ovládaniu a s tým spojenému zníženiu rizika odporúčame pri práci so štiepačkou nosiť bezpečnostnú obuv, ochranné okuliare a rukavice. Pri práci dbajte na to, aby bola štiepačka položená na pevnom a rovnom povrchu. Ideálne a ergonomické na ovládanie napr. na pracovnom stole.

Kúpte si horizontálnu štiepačku dreva AL-KO LSH 370/4 a alternatívy

Horizontálny štiepač dreva AL-KO LSH 370/4 si môžete zakúpiť priamo v našom internetovom obchode alebo u niektorého z našich špecializovaných predajcov. Je ideálnym partnerom na štiepanie palivového dreva do dĺžky 37 cm. Ak chcete štiepať drevo do dĺžky 52 cm, odporúčame vám horizontálnu štiepačku AL-KO LSH 520/5.

...

Technická špecifikácia

Číslo produktu 113791
EAN 4003718060768
Hmotnosť netto v kg 48 KG
Maximálna dĺžka polena v mm 370 MM
Maximálny tlak v tonách 4 TO
GT_HOLZDURCHMESSER_SPALTER 50 - 250 MM
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 97
Dĺžka kábla v m 1 M
Značka AL-KO
Produktový rad Easy

Download Manuals

Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (10.36MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (98.22KB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.