Praktické ručné kosačky pre dokonalý golfový trávnik

Naše vretenové kosačky ľahko a rýchlo pokosia malé pozemky, predzáhradky a okrasné trávniky do 250 metrov štvorcových. Nespornou výhodou týchto kosačiek je, že nie sú závislé od elektriny ani benzínu a sú vždy pripravené na prácu. Vďaka náprave s jedným kolesom a pneumatikami XL sú vretenové kosačky mimoriadne obratné v akomkoľvek teréne. Dizajnová konštrukcia a špeciálny gumový nárazník chránia kosačku pred poškodením. Kompaktné rozmery a nízka hmotnosť zaručujú bezproblémovú manipuláciu a prepravu. Vretenové kosačky AL-KO sú tou správnou voľbou pre pohodlnú, tichú a ekologickú starostlivosť o trávnik.

Viac informácií o vretenových kosačkách >

Filter produktov

Počet nájdených produktov
Pred. č.: 113866 Nedostupné
99,90 €
Pred. č.: 113865 Nedostupné
79,90 €
Pred. č.: 113868 Nedostupné
29,90 €
Pred. č.: 113869 Obmedzené množstvo
29,90 €
Pred. č.: 113893 Nedostupné
54,90 €
Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.