Praktické ruční sekačky pro dokonalý golfový trávník

Naše vřetenové sekačky snadno a rychle posekají malé pozemky, předzahrádky a okrasné trávníky až do velikosti 250 metrů čtverečních. Nespornou výhodou těchto sekaček je nezávislost na elektřině ani benzínu a jsou vždy připravené pro práci. Díky jedné ose kol s XL pneumatikami, jsou vřetenové sekačky mimořádně obratné v každém terénu. Designově povedená konstrukce a speciální gumový nárazník zase chrání sekačku před poškozením. Kompaktní velikost a nízká hmotnost zaručuje bezproblémovou manipulaci a přepravu. Vřetenové sekačky AL-KO jsou správnou volbou pro pohodlnou, tichou a ekologickou péči o váš trávník.

Více informací o vřetenových sekačkách >
Počet nájdených produktov
Pred. č.: 113868 Obmedzené množstvo
27,90 € *
Pred. č.: 113869 Nedostupné
27,90 € *
Pred. č.: 113865 Nedostupné
79,90 € *
Pred. č.: 113866 Nedostupné
99,90 € *
Výhody
AL-KO Vretenové kosačky | Manévrovateľné na trávniku

Manévrovateľnosť

Jednoosové vedenie vretenovej kosačky AL-KO zaručuje extrémnu manévrovateľnosť a pohodlné vyrovnanie nerovností terénu.

AL-KO Vretenové kosačky | Špeciálne žacie ústrojenstvo

Špeciálne vreteno

Vysoko kvalitné žacie vreteno s 5 nožmi zo špeciálnej kalenej oceli, zabezpečuje dokonalý rez stebla trávy a rovnomerné naplnenie zberného koša. 

AL-KO Vretenové kosačky | Funkčný design

Funkčný design

Ľahká a robustná konštrukcia v novom designe a novými širokými pneumatikami XL. Gumový nárazník chráni telo kosačky pred nárazmi a poškriabaním.

AL-KO Vretenové kosačky | Užitočné tipy
Užitočné tipy

Presný rez, neexistuje iný spôsob, ako popísať dokonalé výsledky kosenia s vretenovou kosačkou AL-KO. To sme docielili pomocou špeciálnej technológie, kedy vreteno a nôž sa pri otáčaní navzájom nedotýkajú.

Všetkých pät nožov na vretene je vyrobených zo špeciálnej kalenej oceli a možno ich výškovo nastaviť. Táto technika je veľmi šetrná k trávniku a výsledok vytvára dojem pokosenej trávy nožnicami.

Náš tip: Pri nákupe si objednajte tiež zberný kôš pre vretenové kosačky.

AL-KO Vretenové kosačky | Tipy a triky

Tipy & Triky

Terén
Ako je typické pre anglický trávnik alebo golfové ihrisko, mal by byť trávnik čo najrovnejší pre nízkou výšku kosenia.

Údržba vretenovou kosačkou
Pokiaľ chcete prejsť z klasickej kosačky na vretenovú, odporúčame postupne znižovať výšku kosenia, aby mal trávnik dostatok času na túto zmenu.

Pravidelná starostlivosť
S vretenovou kosačkou by ste mali kosiť častejšie, zvyčajne jeden až dva krát za týždeň. Pokiaľ je výška trávy vyššia ako 10 cm, kosenie sa stáva obtiažnejším.


| Denný čas
Najlepšie je kosiť s vretenovou kosačkou ráno, keď je trávnik ešte vlhký od rosy.

| Závlaha
Časté kosenie zapríčiňuje zvýšenú spotrebu vody pre steblá trávy. Trávnik by mal byť pravidelne zavlažovaný.


Vretenová kosačka: golfový trávnik vo vašej vlastnej záhrade 

Vretenové kosačky sú medzi kosačkami overenou klasikou - sú šikovné a efektívne. Naviac fungujú bez elektriny alebo benzínu a strihajú rýchlo a veľmi presne. Preto sa používajú, často ako motorizovaná varianta, pre údržbu golfových ihrísk, športových ihrísk a parkov.  

ako ručne tlačená verzia, je vretenová kosačka AL-KO tou najlepšou alternatívou pre starostlivosť o menší trávnik. So špeciálnou žacou technológiou bezdotykového rezu je váš trávnik pokosený tak dokonale, ako by ste strihali nožnicami. Stručne povedané: pokiaľ chcete sviežo zelený a hustý trávnik ako na golfovom ihrisku, vretenová kosačka je tou správnou voľbou.


Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.