Praktické ručné kosačky pre dokonalý golfový trávnik

Naše vretenové kosačky ľahko a rýchlo pokosia malé pozemky, predzáhradky a okrasné trávniky do 250 metrov štvorcových. Nespornou výhodou týchto kosačiek je, že nie sú závislé od elektriny ani benzínu a sú vždy pripravené na prácu. Vďaka náprave s jedným kolesom a pneumatikami XL sú vretenové kosačky mimoriadne obratné v akomkoľvek teréne. Dizajnová konštrukcia a špeciálny gumový nárazník chránia kosačku pred poškodením. Kompaktné rozmery a nízka hmotnosť zaručujú bezproblémovú manipuláciu a prepravu. Vretenové kosačky AL-KO sú tou správnou voľbou pre pohodlnú, tichú a ekologickú starostlivosť o trávnik.

Viac informácií o vretenových kosačkách >

Filter produktov


Počet nájdených produktov
Pred. č.: 113865 Obmedzené množstvo
79,90 €
Pred. č.: 113866 Skladom
99,90 €
Pred. č.: 113868 Skladom
29,90 €
Pred. č.: 113869 Skladom
29,90 €
Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu
Výhody
AL-KO Spindelmäher Vorteile | Wendig im Rasen

Manévrovateľnosť

Jednonápravové vedenie vretenových kosačiek AL-KO zaisťuje extrémnu manévrovateľnosť a pohodlné vyrovnávanie nerovností v teréne.

AL-KO Spindelmäher Vorteile | Spezialspindel

Špeciálne vreteno

Kvalitné 5-nožové vreteno kosenia z tvrdenej špeciálnej ocele zaisťuje dokonalé rezanie a rovnomerné plnenie zberného koša.

AL-KO Spindelmäher Vorteile | Funktionales Design

Funkčný dizajn

Ľahký a robustný kryt s novým dizajnom a novými XL širokými pneumatikami. Gumový nárazník chráni kryt pred nárazmi a poškriabaním.

AL-KO Spindelmäher Vorteile | Schnitthöhe einstellen

Nastavte vhodnú výšku kosenia

V závislosti od modelu možno pohodlne nastaviť výšku kosenia plynule alebo v 4 úrovniach.

AL-KO Spindelmäher Vorteile | Platzsparend verstauen

Uskladnenie s úsporou miesta

Vretenovú kosačku možno ľahko zložiť a šetriť miesto vďaka integrovanému rýchloupínaku (okrem Razor Cut 38.1 HM Easy).

AL-KO Spindelmäher Vorteile | Fangkorb

Zberný kôš je voliteľne k dispozícii

Máte na výber: kosiť so zberným košom na trávu, alebo bez neho.

AL-KO Spindelmäher | Tipps und Tricks
Užitočné tipy

Presný rez, inak sa výsledky kosenia s vretenovou kosačkou AL-KO nedajú opísať. Toto sme docielili pomocou špeciálnej technológie rezania, ktorá zabraňuje vzájomnému dotyku vretena a plochého noža pri otáčaní . 

Okrem toho je 5 nožov vyrobených zo špeciálnej kalenej ocele a je možné ich výškovo nastaviť. Táto technika je veľmi šetrná k trávniku a vytvára dojem, že je pokosený nožnicami.

Náš tip: Pri nákupe si objednajte aj zberný kôš na trávu pre vretenové kosačky.

AL-KO Spindelmäher | Nützliche Tipps

Tipy a triky

Terén
Ako to už pri anglickom alebo golfovom trávniku býva, trávnatá plocha by mala byť kvôli nízkej výške kosenia čo najrovnejšia.

Prispôsobenie
Ak chcete prejsť z "normálnej" kosačky na vretenovú kosačku, odporúčame postupne znižovať výšku kosenia, aby tráva mala čas sa prispôsobiť.


Pravidelnosť kosenia 
Kosenie by sa malo vykonávať častejšie, zvyčajne aspoň raz týždenne. Ak je výška trávy väčšia ako výška vretena, je kosenie podstatne náročnejšie. 

| Denný čas
Vretenovú kosačku je najlepšie používať ráno, keď je trávnik ešte vlhký od rosy.

Vretenová kosačka: Golfový trávnik vo vašej vlastnej záhrade 

Vretenové kosačky sú klasické kosačky na trávu. Sú šikovné, efektívne a fungujú bez elektriny alebo benzínu a strihajú veľmi krátko a veľmi presne. Preto sa intenzívne využívajú popri robotických kosačkách na údržbu golfových ihrísk, športovísk a parkov.

Ako ručne tlačená verzia je vretenová kosačka AL-KO najlepšou alternatívou pre starostlivosť o trávnik, najmä pre malé záhrady. So špeciálnou technológiou kosenia a kvalitnými tvrdenými nožmi pokosíte trávnik tak dokonale, ako keby ste ho strihali nožnicami. Stručne povedané: ak chcete sviežu, hnustú zeleň ako na golfovom ihrisku, vretenová kosačka je tou správnou voľbou.


Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.