Zbavte sa záhradného odpadu ľahko a rýchlo

Vaša záhrada vyžaduje stálu starostlivosť. Pravidelné strihanie živých plotov a kríkov, zrezávanie konárov a rezanie stromov, to je tiež veľa záhradného odpadu. Riešením sú naše záhradné drviče. Vďaka jedinečnej technológii nožového alebo valcového ústrojenstva, sú tieto drviče užitočné pri spracovaní konárov a vetvičiek, ktoré by sa inak hromadili v kúte záhrady. Inovatívny mechanizmus, stabilná konštrukcia a veľký zberný kôš oceníte aj pri starostlivosti o naozaj veľkú záhradu. Bezpečnosť je pre nás v AL-KO jednou z najvyšších priorít: Akonáhle odstránite zberný kôš, drvič sa automaticky vypne. Vďaka robustnému záhradnému drviču AL-KO je práca rýchlo hotová, a vy máte veľa času si svoju záhradu náležite užiť.

Viac informácii o záhradných drvičoch >

Filter produktov

Počet nájdených produktov
Pred. č.: 113873 Nedostupné 05.07.2024
269,00 €
Pred. č.: 119685 Nedostupné 23.07.2024
899,00 €
Pred. č.: 113871 Nedostupné 05.07.2024
149,00 €
Pred. č.: 119684 Nedostupné 23.07.2024
799,00 €
Pred. č.: 113872 Nedostupné 04.07.2024
239,00 €
Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu
Výhody
Zahradní drtiče | Extra velký podavač

Veľký vkladací otvor

Vďaka veľkému vkladaciemu otvoru a priestrannému zbernému košu je možné spracovať aj väčšie množstvo vetiev a kríčkov. Integrovaná rukoväť zároveň uľahčuje prepravu.

Zahradní drtiče | Objemný sběrný koš

Objemný zberný kôš

Objemný zberný kôš je nielen stabilný, ale tiež ideálny na prepravu nasekaného materiálu. Integrovaný uzáver zaručuje maximálnu bezpečnosť pri prevádzke.

Zahradní drtiče | Bezpečná a stabilní konstrukce

Stabilná konštrukcia

Široký podvozok a veľké protisklzové kolesá XXL zaisťujú stabilný postoj a dobrú manipuláciu pri spracovávaní záhradného odpadu.

Zahradní drtiče | Precizní drtící mechanismus

Precízny drtiaci mechanizmus

Výkonné drtiace ústrojenstvo s prídavným nožom na preddrtenie zaisťuje rýchlejšie spracovanie vetiev, vylepšenú funkciu podávača a efektívnu prevádzku - v zásivlosti na konkrétnom modeli záhradného drtiča.

Zahradní drtiče | Samostatný otvor na větve

Samostatný podávač

Okrem veľkého podávača, ponúkajú niektoré naše modely tiež samostatný bočný otvor pre vetvy o priemere 45 mm.

Zahradní drtiče | Tipy a triky při zpracování větví

Užitočné tipy a triky

Pre mnohých zákazníkov je sekačka štandardným nástrojom: zaisťuje, aby sa vetvy a živé ploty / zelené odrezky ľahko stali užitočným kompostom, ktorý môžete znovu použiť na záhrade. Externá likvidácia nie je nutná.Nože alebo valec?

V závislosti na požiadavkách je vyžadovaný sekací nôž alebo valček. Zatiaľ čo sekací nôž je ideálny pre drevnatý a listnatý záhradný odpad a jeho nasekaný materiál je ideálny napríklad pre prekrytie postelí, valčekový sekací stroj je skôr sekačkou pre "hrubé": jeho nasekaný materiál je takmer rozdrvený medzi valcom a protidoskou, ktorá spôsobí rýchlejšiu hnilobu kompostu.Bezpečné postavenie

V závislosti na sekanom materiáli pôsobia počas sekania silné sily. Preto než začnete, uistite sa, že je váš prístroj naozaj stabilný.Čo možno a nemožno sekať?

Sekačka je ideálna na drvenie vetiev, živých plotov, dlhých stoniek, tvrdých alebo už vysušených stoniek kvetín, kríkov, krov alebo odrezkov stromov. V ideálnom prípade by mali byť vetvy rozdrvené krátko po reze, aby boli dosiahnuté optimálne výsledky.


Vložte nasekaný materiál správne

Nasekaný materiál dávajte iba vtedy, keď je prístroj už zapnutý. Mäkký materiál by mal byť vždy spracovávaný striedavo s vetvami, aby sa zabránilo zapchanie sekacieho noža. Zatlačte toľko materiálu, aby sa násypka podávača nezaniesla. Pozor na príliš silné vetvy, aby nedošlo k preťaženiu motora.


Pri sekaní buďte opatrní

Valčeky a nože môžu byť nebezpečné. Odporúčame nosiť ochranné okuliare, pretože pri sekaní vetiev môže dôjsť k odstreľovaniu ich častí. Oblečenie musí byť priliehavé a nesmie brániť pohybu; dlhé vlasy by mali byť v ideálnom prípade zaistené sieťkou na vlasy.


Nôž

Čepeľ noža by mala byť samozrejme vždy ostrá, aby bola zaistená optimálna práca. Nože odporúčame pravidelne kontrolovať a v prípade potreby aj vymeniť. Náhradné čepele nájdete v internetovom obchode AL-KO.


Údržba drtiča

Stroj by mal byť vyčistený (samozrejme najprv odpojený zo zdroja napájania) a umiestnený na suchom mieste. Nečistite skartovať pod tečúcou vodou alebo pod vysokým tlakom a nepoužívajte čistiace prostriedky ani rozpúšťadlá. Použite mäkkú kefku alebo handričku.

Zahradní drtiče |Rozdrcený materiál z větví a keřů

Informácie k záhradným drvičom AL-KO

Keď nadíde čas jarného alebo letného obrezávania stromov, živých plotov a krov, vo veľkých záhradách to znamená veľa práce. Naše drviče toho za vás urobia veľa, lebo vám pomôžu ľahko rozrezať vetvy a iný záhradný odpad. Okrem vysokého výkonu záhradné drviče od AL-KO zaujme vysokou úrovňou užívateľského komfortu a vysokými bezpečnostnými štandardmi. Nakupujte online hneď teraz!


Záhradný drvič solo® by AL-KO TCS Duotec:
| Inovatívny drviaci mechanizmus s kvalitnými nožmi
| Samostatný postranní podávač pre vetvy s Ø 40 mm
| XXL kolesá s guľovitými ložiskami pre jednoduchú prepravu
| Veľký zberný kôš a vylepšená funkcia podávača
| Široký podvozok pre bezpečné státie

Záhradný drvič AL-KO Easy Crush:

|
Viacnásobný víťaz nezávislých testov
| Vysoký výkon vďaka motoru s príkonom 2800 W
| Stabilná konštrukcia s XL kolesami na bezpečnú manipuláciu
|
Vrátane príslušenstva pre bezpečné zatláčanie drveného materiálu

Kompostujte efektívne vďaka záhradnému drviču na spracovanie odpadu

Všetky naše drviče sa vyznačujú jednoduchým, pohodlným a bezpečným používaním. Kvalitné vlastnosti: stabilné prevedenie pre bezpečný stojan, výkonné elektromotory s napätím až 230 V. Okrem toho používame presné nože, široký podvozok pre mobilitu a stabilitu a protisklzové kolesá XL pre jednoduchý postup na nerovnom aj svahovitom teréne.Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.