Robotická kosačka AL-KO Robolinho® 300 E

Číslo produktu: 119991 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Ticho (60 dB) a úplne automaticky kosí trávnik až do veľkosti 300 m²
  • Bezpečnostné senzory chráni pred zranením a krádežou
  • Jednoduchá inštalácia a intuitívne ovládanie
  • Štvornásobná životnosť noža vďaka novej konštrukcii. Dobrá stoupavot až 30% vďaka profilovaným kolesám
  • Vďaka kompaktnému dizajnu sa tiež dostane do menších rohov a úzkych koridorov
  • Obvodový kábel (100 m) a vytyčovacie kolíky (90 kusov) sú súčasťou dodávky

Malý, kompaktný a vrtký. Robolinho® 300 E udržuje vašu záhradu úplne automaticky. Užite si svoj voľný čas, zatiaľ čo robotická kosačka efektívne kosí váš trávnik.


Malý zázrak robotická kosačka Robolinho® 300 E

Robolinho® 300 E bol vyvinutý našimi inžiniermi v Nemecku a je vyrábaný našimi špecialistami v Rakúsku. Iba takto vám dokážeme zabezpečiť, že vám ponúkame iba tú najlepšiu kvalitu. Vďaka odolným komponentom a sofistikované technológii je Robolinho® spoľahlivým spoločníkom a pomocníkom pre každodennú starostlivosť o trávnik na vašej záhrade. Robotická kosačka sa veľmi ľahko inštaluje a základňu nastavíte veľmi rýchlo. Náš prepracovaný softvér a intuitívne ovládanie prostredníctvom displeja vám starostlivosť o trávnik ešte viac uľahčí, kedykoľvek a kdekoľvek chcete.


Technická špecifikácia robotické kosačky Robolinho® 300 E

Inteligentný údržba záhrady to je Robolinho® 300 E. Tichý a bezemisné prevádzka je daný elektrickým motorom s hlučnosťou iba 60 dB. To znamená, že robotickú kosačku AL-KO možno bez problémov prevádzkovať aj cez víkendy alebo v noci. Motor je poháňaný energiu z 2,2 Ah / 18 V silnej Li-Ion batéria s dlhou životnosťou. Špeciálne vyvinutá technológia pohybu s šírkou záberu 20 cm zaisťuje efektívnu starostlivosť o trávnik na plochách až 300 m². Prekážky ako stromy alebo svahy so stúpaním do 30% zvláda Robolinho® 300 E bez problémov.


Výšku kosenia možno plynulo nastaviť od 25 mm do 55 mm, čo znamená, že si môžete dĺžku trávnika prispôsobiť presne tak, ako si prajete. Efektívny systém kosenia sa štvornásobnou životnosťou nože zaisťuje perfektné výsledky. Pokosená tráva sa vďaka mulčovacím nožom vracia Rozdrvené späť do trávneho porastu. Pravidelným kosením je tráva skracovaná minimálne, preto nadrobno pokosená tráva nešpiní topánky ani bosé chodidlá. U Robolinho® 300 E preto nemusíte likvidovať žiadnu posekanú trávu. Spoľahlivá technológia senzorov robotické kosačky ponúka maximálnu bezpečnosť pre ľudí a domáce zvieratá.


Nákup robotické kosačky Robolinho® 300 E a alternatívy

Jednoducho si zakúpia robotickú kosačku Robolinho® 300 E v našom e-shope alebo u nášho autorizovaného partnera. Kompletná inštalácia je možná po dohovore s naším odborným predajcom. Robolinho® 300 E je ekologické zariadenia na údržbu vášho trávnika. Chcete prepojiť svoju kosačku s aplikáciou AL-KO InTouch Smart Gardening? Potom doporučujeme robotickú kosačku AL-KO Robolinho® 500 W, ktorú je možné prepojiť s vašej domácej wi-fi sietí.


Výhody

Dvojročná záruka sa vzťahuje tiež na akumulátor tohto zariadenia. Všetky batérie zakúpené po 1. júni 2017.

Služba inštalácie robotické kosačky AL-KO: Pre majiteľov našich robotických kosačiek Robolinho® ponúkame kompletný inštalačný balíček: odborník na záhradnú techniku ​​AL-KO nainštaluje robotickú kosačku na vašu záhradu inštalačný poplatok. Ako zákazník nemáte žiadne starosti a môžete si novo získaný voľný čas užiť hneď po zakúpení robotické kosačky.

Technická špecifikácia

80 CM
Značka AL-KO
Šírka záberu v cm 20 CM
Výška kosenia min./max. v mm 25 - 55 MM
Rozmer výška v cm bez kartóne 30 CM
Rozmer dĺžka v cm bez kartóne 60 CM
Rozmer hĺbka v cm bez kartóne 40 CM
GT_ECO_MODE 002
Výdrž batérie (interne) v min. 45 MIN
Nastavenie výšky kosenia Manuálne - plynule
Dažďový senzor nie
Kapacita batérie (interné) Ah 2.2
Rýchlosť vpred max. km/h 0.97 KMH
Počet vstupných bodov 1
Nabíjací čas batérie v min. 45 MIN
Typ pohonu AKU
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 60
Konektivita žiadny / žiadne
Napätie batérie (interne) V 18 V
Hmotnosť netto v kg 7 KG
Hmotnosť brutto v kg 13 KG
Maximálna stúpavosť v % 35 %
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (7.27MB)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (152.91KB)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.