Všestranný pomocník s akumulátorovým nebo benzínovým motorom

Nezáleží na tom, či potrebujete pracovať na zemi alebo vo výškach. Základný krovinorez s oceľovým nožom a strunovou hlavou je možné behom pár sekúnd premeniť na výškový prerezávač vetiev a záhradné nožnice. Multifunkčné záhradné náradie AL-KO je pripravené na každé použitie na záhrade a v jej okolí. Výkonná základná jednotka je dostupná s benzínovým alebo akumulátorovým motorom.

Viac informácií o záhradnom multitoole >
Filter produktov
Počet nájdených produktov
Pred. č.: 113787 Obmedzené množstvo
279,00 € *
Pred. č.: 113615 Obmedzené množstvo
89,90 € *
Pred. č.: 113614 Obmedzené množstvo
64,90 € *
Pred. č.: 127633 Nedostupné
79,90 € *
Pred. č.: 113613 Obmedzené množstvo
89,90 € *
Pred. č.: 113611 Nedostupné
49,90 € *
Pred. č.: 113612 Obmedzené množstvo
99,90 € *
Pred. č.: 127437 Obmedzené množstvo
69,90 € *
*Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu
Výhody
Zahradní multitool | Mnoho možností a flexibilní použití

Jeden prístroj - mnoho možností

Kosenie, rezanie, strihanie či zastrihávanie vysokého živého plota iba s jedným zariadením.


Zahradní multitool | AL-KO Multitool s bederním pásem BBA 40

Ľahký všestranný talent

Nízka hmotnosť v spojení s ergonomickou rukoväťou zaisťuje optimálnu manipuláciu s multifunkčným náradím. Praktické multifunkčné náradie Easy Flex je možné kombinovať s batériovým pásom BBA 40.


Zahradní multitool | Multitool lze rozložit okamžitě

Okamžite rozložený

Multitool je možné v najkratšej dobe demontovať pre priestorovo úsporné skladovanie alebo pohodlný transport.


Zahradní multitool | Mobilní použití

Mobilné použitie

Tichý a bez otravných káblov: multitool je možné používať úplne flexibilne.

Zahradní multitool | Použití zahradního multitoolu

Praktický pomocník pro spoustu práce

Niekoľko funkcií v jednom zariadení: Multitools od AL-KO a sólo od AL-KO vám ponúkajú možnosť robiť rôzne práce s jedným základným zariadením s mnohými rôznymi prílohami. V závislosti od modelu sú ako príslušenstvo k dispozícii cievka na nite, čepeľ noža, nožnice na tyče, nožnice na živé ploty alebo nožnice na živé ploty. To znamená, že multifunkčné náradie je ideálne vybavené pre všetky oblasti použitia v záhrade a v jej okolí. Vďaka deliteľnému hriadeľu je možné multitooly okamžite demontovať, aby sa šetrilo miesto alebo pohodlne prepravoval v kufri.

| Viacúčelové náradie je možné použiť s kovovým ostrím noža, cievkou na vlasoch, nožnicami na tyče, vysokým nožnicami na živé ploty alebo nástavcom
Výkonný krovinorez ako základné zariadenie
| Podľa priania s batériovým alebo benzínovým motorom
| Rozdeliteľná šachta na ľahkú prepravu a šetrenie miesta pri skladovaní

Lineárna cievka: Na orezávanie a čistenie vysokej trávy
Čepeľ: Na kosenie vysokej trávy a podrastu
Prerezávač: Prerezávanie vetvičiek a konárov na vysokých miestach stromov
Nožnice na živé ploty: Pre ľahké strihanie vysokých živých plotov


Náš tip: Batérie radu batérií 36 V a Energy Flex je možné tiež použiť v mnohých ďalších zariadeniach.

Pomocník vo vašej záhrade

Multifunkčné náradie sa ideálne hodí, pokiaľ chcete na záhrade vykonávať rôzne práce. Veľa rôznych funkcií v jednom zariadení: Základné zariadenie s rôznymi prílohami umožňuje vykonávať niekoľko prác s jedným záhradným náradím. Multitool s batériovým alebo benzínovým motorom si môžete zakúpiť v našom online obchode so záhradným náradím.

Zariadenia od spoločnosti AL-KO sú tiež vybavené ergonomicky tvarovanou rukoväťou pre pohodlnú prácu. Sú v ňom zabudované ovládacie prvky, čo znamená, že máte nad zariadením vždy optimálnu kontrolu. Pohodlný ramenný popruh vám tiež uľahčí prácu. Po dokončení práce na záhrade je možné riadidlá z vysoko kvalitného odolného hliníka okamžite demontovať. Multitool sa ľahko prepravuje a je možné ho uložiť priestorovo úsporným spôsobom.


Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.