Robotická kosačka solo® by AL-KO Robolinho® 450 W

Číslo produktu: 127618 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Plne automaticky kosí plochy až do 450 m². Zašepnite ticho, keď kosíte s 60 dB (A)
  • Vhodný pre úzke priechody a najmenšie zákruty vďaka kompaktnej prevádzke a inteligentnému ovládaniu
  • Jednoduchá inštalácia a obsluha
  • Veľmi jednoduché použitie s aplikáciou AL-KO inTouch cez <b> WLAN. </b> Nie je potrebná žiadna brána a hardwarový kľúč
  • Vysoká manévrovateľnosť a nízka hmotnosť.
  • Štvornásobná životnosť noža vďaka geometrii s rotáciou sprava doľava. Zvládne stúpanie až 35% vďaka kolesám s veľkým pohonom

Malý, kompaktný a svižný. Robolinho® 450 W udržuje vašu záhradu plne automaticky. Vďaka inteligentnému pripojeniu k systémom Smart Garden nielenže je váš trávnik spoľahlivo pokosený, ale tiež získate veľa voľného času.

Pripojenie: S novou robotickou kosačkou Robolinho® s podporou aplikácií je o záhradu inteligentne postarané a Smart Garden je realitou. Ovládaniepomocou aplikácie AL-KO inTouchcez domácu sieť WiFialebo cezAmazon Alexa.


Zázrak v kosení s pripojením Smart Garden - robotická kosačka Robolinho® 450 W

Robolinho® 450 W bol vyvinutý našimi inžiniermi v Nemecku, je vyrobený našimi špecialistami v Rakúsku - takto v spoločnosti AL-KO Gardentech zabezpečujeme, aby sme zákazníkom zaručovali iba najlepšiu kvalitu. Vďaka odolným komponentom a prepracovanej technológii je Robolinho® spoľahlivým spoločníkom a pomocníkom pri každodennej starostlivosti o trávnik vo vašej záhrade. Robotická kosačka sa inštaluje mimoriadne ľahko; základňová stanica aj inteligentné záhradné pripojenie sú rýchlo pripravené. Náš prepracovaný softvér a intuitívne ovládanie vám uľahčujú starostlivosť o trávnik, kedykoľvek a kdekoľvek chcete.


Technické podrobnosti robotickej kosačky Robolinho® 450 W

Inteligentná údržba záhrady a inteligentné záhradníctvo sú súčasťou Robolinho® 450 W: Vďaka hardvéru, ktorý je už v robotickej kosačke nainštalovaný, je bez problémov možné jednoduché pripojenie prostredníctvom aplikácie AL-KO inTOUCH. Celé to beží pohodlne cez vaše WiFi. Tichá a bezemisná prevádzka zaisťuje príjemnú prevádzku, ktorú získava energia z 2,2 Ah / 18 V silnej a dlhotrvajúcej lítium-iónovej batérie. To znamená, že robotickú kosačku AL-KO je možné bez problémov prevádzkovať aj počas štátnych sviatkov alebo v noci. Špeciálne vyvinutá technológia pohybu spojená s 20 cm šírkou záberu zaisťuje efektívnu starostlivosť o trávnik na plochách až do 450 m². Tu sa ľahko zvládajú prekážky ako stromy alebo svahy až do výšky 35%. Životnosť noža štyrikrát dlhšia. Upozornenie: Pri zakúpení našich robotických kosačiek na trávu solo od spoločnosti AL-KO nie sú v rozsahu dodávkyobaklince na nechty a drôt zo slučky.
Výšku kosenia je možné plynule nastavovať od 25 mm do 55 mm, čo znamená, že dĺžku trávnika môžete prispôsobiť svojim osobným preferenciám. Technológia kosenia zaručuje dokonalý rez a odrezky trávy sú rozsekané v kryte kosačky a privádzané späť do trávnika ako biologické hnojivo. Preto s Robolinho® 450 W nemusíte likvidovať žiadne odrezky. Spoľahlivá bezpečnostná technológia robotickej kosačky ponúka maximálnu bezpečnosť pre ľudí a zvieratá.


Kúpte si Robolinho® 450 W a alternatívy

Stačí si kúpiť robotickú kosačku Robolinho® 450 W v našom online obchode alebo vyhľadať predajcu vo vašom okolí. Je možná kompletná inštalácia našim odborným predajcom. Robolinho® 450 W je ekologická podpora pre údržbu vášho trávnika. Máte trávnik s rozlohou až 700 metrov štvorcových? Potom odporúčame sólo od AL-KO Robolinho® 700 W.


Naše výhody pre vás

Pripojenie Smart Garden:Vďaka novým modelom Robolinho® s podporou aplikácií je o záhradu inteligentne postarané a Smart Garden je realitou. Ovládanieprostredníctvom aplikácie AL-KO inTouchprostredníctvom domácej siete WLANa tiež prostredníctvom službyAmazon Alexa.


Naša dvojročná záruka výrobcu zahŕňa aj batériu tohto zariadenia. Dátum nákupu: od 1. 1. 2017.

Prémiová donášková služba AL-KO: Naša rodina Robolinho® je dodávaná našim stacionárnym regionálnym špecializovaným odborom. Naša prémiová donášková služba zahŕňa dodávku zmontovaného produktu na vašu záhradu a poučenie o používaní operačného zariadenia. >čítať

Služba inštalácie robotickej kosačky na trávu AL-KO: Majiteľom našich robotických kosačiek na trávu Robolinho® ponúkame komplexné bezstarostné balenie: odborník na záhradníctvo AL-KO nainštaluje robotickú kosačku na vašu záhradu za nízku paušálnu sadzbu. Ako zákazník nemáte žiadne úsiliea môžete si ihneď nájsť nové voľné chvíle ihneď po zakúpení robotickej kosačky.

Inteligentná záhrada AL-KO:S funkciou AL-KO inTOUCH môžete roboticku kosačku ovládať cez WLAN, pomocou smartphonu alebo tabletu.

Technická špecifikácia

Značka solo by AL-KO
Šírka záberu v cm 20 CM
Výška kosenia min./max. v mm 25 - 55 MM
Kapacita batérie (interné) Ah 2.2
Nabíjací čas batérie v min. 45 MIN
Maximálna stúpavosť v % 35 %
Počet vstupných bodov 3
GT_ECO_MODE 002
GT_SMART_PARTNER_INTEGRATIONEN 004, 002, 003
Výdrž batérie (interne) v min. 50 MIN
Napätie batérie (interne) V 18 V
Typ pohonu AKU
Konektivita AL-KO pripojenie WLAN
Počet nožov 4 ST
Nastavenie výšky kosenia Manuálne - plynule
Rýchlosť vpred max. km/h 0.97 KMH
Dažďový senzor áno
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (0.00 B)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru (0.00 B)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.