Traktor solo® by AL-KO T 23-125.2 HD V2 SD

Číslo produktu: 127653 Táto položka nie je na sklade a musí byť doobjednaná.
Vrátane 20% DPH, Doprava zdarma
  • Smart Display a prevodovka G700
  • Rýchle kosenie vďaka extrémne širokému 125 cm žaciemu ústrojenstvu
  • Mimoriadne výkonný motor
  • Tempomat na plynulé kosenie
  • Nárazník a liatinová náprava súčasťou výbavy
  • Nízko položené ťažisko
  • 23" široké pneumatiky pre najlepšiu trakciu
  • Poloprofesionálne komponenty pohonu. Vrátane mulčovacej súpravy

Smart Drive koncept

Vďaka inteligentnému kokpitu systému SMART DRIVE máte všetko okamžite na očiach.
S novým systémom SMART DRIVE prináša záhradný traktor solo® by AL-KO nielen revolúciu v kosení trávy, ale robí ho omnoho efektivnejľím a jednoduchším. Ako to funguje? Pripojením smartphonu do kokpitu a jeho vložením do robustného držiaku, ktorý je vhodný pre smartphony od 4 do 7 palcov. Naviažte Bluetooth spojenie s traktorom a môžete spustiť inteligentný kokpit. Pri práci na plochách do 8 000 m² možno priamo z displeja telefónu čítať všetky dôležité údaje, ako je rýchlosť, palivomer, účinnosť kosenia, zostávajúci čas a aktuálny čas kosenia, celkové prevádzkové hodiny, stav nabitia batérie, zobrazenie sklonu atď.
Aby bol smartphone vždy pripravený k použitiu, má solo® by AL-KO T 23-125.2 HD V2 SD nabíjací USB konektor s integrovanou ochranou proti prachu a dažďu.

 

Záhradný traktor T 23-125.2 HD V2 SD solo® by AL-KO

 

Dvojvalcový motor, dvojnožový kosiaci systém. Pokiaľ potrebujete efektívne kosiť veľké trávne plochy, môžeme Vám záhradný traktor solo® by AL-KO T 23-125.2 HD V2 SD vrelo doporučiť. Užite si komfort pri riadení tohto traktora a zažite nový pocit istoty - s traktorom
solo® by AL-KO T 23-125.2 HD V2 SD sa pre Vás stane kosenie trávy koníčkom. S veľkým výběrom voliteľného příslušenstva, ako napr. riadkovač, snehová radlica alebo mulčovač, môžete Váš traktor všestranne využiť.

 

Technické detaily T 23-125.2 HD V2 SD solo® by AL-KO

 

Zahradný traktor solo® by AL-KO T 23-125.2 HD V2 SD je poháňaný motorom Briggs&Stratton s výkonom 14,4 kW, čo znamená dostatočnú výkonovú rezervu. Šírka záberu je 125 cm. Výška kosenia je ľahko nastaviteľná pákou v rozsahu 30 - 90 mm. Kosiace zariadenie je možné behom chvíle demontovať, čím je uľahčená jeho údržba alebo servis. Na prednej časti traktoru solo® by AL-KO T 23-125.2 HD V2 SD je možné v zime namontovať snehovú radlicu a vďaka ďaľšiemu príslušenstvu ako zahradný valec alebo prívesný vozík Vám Váš záhradný traktor poslouží pri mnohých ďaľších činnostiach. Robustný a voči skrúteniu odolný ocelový rám z C-profilu v kombinácii s odolnou liatinovou prednou nápravou a sériovo dodávaným nárazníkem zaistia dlhú životnosť traktoru. Ďalšími komfortnými prvkami sú ergonomicky tvarovaný volant, nastaviteľné sedadlo, tempomat a prehladne usporiadané ovládacie prvky. Pedále na jazdu dopredu a dozadu sú usporiadané vedľa seba, čím prispievajú k intuitívnemu ovládaniu stroja. Volitelne možno tiež dokúpiť elektrické vysýpanie zberného koša, ktorý má objem 310 l. Veľké kolesá traktoru (16“ vpredu, 23“ vzadu) zabezpečujú pohodlnú jazdu i po nerovnostiach, zvonku umiestnené viečko nádrže uľahčuje tankovanie paliva, prepracovaná ergonómia konštrukcie uľahčuje nastupovanie a vystupovanie z traktora.

 

 

Záhradný traktor T 23-125.2 HD V2 SD - kde kúpiť a alternativy

 

 

Záhradný traktor solo® by AL-KO T 23-125.2 HD V2 SD môžete kúpiť priamo v našom Webshope, alebo u našich odborných predajcov. Záhradný traktor AL-KO T 23-125.2 HD V2 SD je Váš spoľahlivý partner pre údržbu veľkých trávnatých plôch, pohodlne a efektívne. S množstvom dodatočného príslušenstva sa jedná o skutočný multitalent, ktorý Vám poslúži pri práci na záhrade v lete i v zime. 

Technická špecifikácia

so zberným košom áno
Hodnota K (m/s^2) 2
Pohon kosačky možno vypnúť áno
Akustický výkon LwA [dB (A)] 104
Počet nožov 2
Typ nožové spojky elektromagnetický
GT_DIFFERENZIALSPERRE 002
Vrátane tempomatu áno
Akustický tlak v LpA [dB (A)] 94
Typ displeja smart
Zadné koleso (Ø v palcoch) 23X10.5-12
Elektrické vyprázdňovanie koša nie
Odchýlka KpA [dB (A)] 2
Materiál zberného koša tkanina
Funkcia mulčovanie áno
Konektivita Bluetooth
Prenos Nožný hydrostat G700
Hodnota vibrácií (m/s^2) 4
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 105
Typ kosiaceho zariadenia štandardné
Zber áno
Ukazovateľ naplnenia koša áno
Bočné vyhadzovanie nie
Objem zberného koša v litroch 310
Rýchlosť vpred max. km/h 11
Nastavenie výšky kosenia Centrálne - 7 polôh
Výkon zariadenia v kW 14.4
Rýchlosť vzad max. km/h 5
Vhodná plocha do m² 10000
Značka solo® by AL-KO
Produktový rad PREMIUM pro
Pracovná šírka v cm 125
Šírka záberu v cm 125
Model motora B&S Intek 8240
Výkon v kW 14.4
Typ motora 4-taktní
Objem v ccm 724
Počet otáčok v ot./min 2900
Počet valcov motora 2
Elektrický štart áno
Automatický sýtič nie
Výber stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)
Názov stiahnutého súboru 1 (0.00 B)
Nastavenie stiahnutého súboru Názov stiahnutého súboru 0 (0.00 B)

Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.