Záhradné hračky pre deti v kvalite AL-KO

Hračky na záhradu pre najmenších záhradníkov sú skvelou voľbou na trávenie spoločného času. Posaďte vaše dieťa na šliapací traktor s prívesom, alebo do odrážadla, a uvidíte rozžiarený úsmev na jeho tvári a úprimnú radosť. Pokiaľ potrebujete pomocnú ruku pri práci, zakúpte vašim najmenším pomocníkom mini záhradnú sadu, alebo lopatku na odpratávanie snehu. Detská kosačka na trávu perfektne napodobňuje zvuk kosačky a pokosenú trávu v zbernom koši. Pre množstvo nezabudnuteľných zážitkov s vašimi deťmi...

Viac informácií o záhradných hračkách pre deti >

Filter produktov


Počet nájdených produktov
Pred. č.: 112877 Nedostupné 23.07.2024
129,00 €
Pred. č.: 112875 Skladom
18,90 €
Pred. č.: 112876 Nedostupné 23.07.2024
29,90 €
Pred. č.: 112733 Skladom
19,90 €
Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu
Výhody
Hraní na profese | Sekačka na trávu se zvuky sekání

Kosačka na trávu so zvukmi kosenia

Detská kosačka na trávu AL-KO Mini Mower vydáva zvuky kosenia ako skutočná kosačka. Odrezky trávy v podobe zelených plastových trubičiek sú navyše dokonale zachytené v zbernom koši. To vytvára autentický pocit pri zahradničení.

Hraní na profese | Ergonomický design

Maximálna ústretovosť k deťom

Produkty AL-KO pre deti sú špeciálne navrhnuté pre potreby našich mladých záhradníckych priateľov. Zaoblené rohy a hrany zaisťujú vysokú úroveň bezpečnosti. Ergonomické sedadlo AL-KO Kid Trac zaisťuje dlhodobú zábavu dieťaťa na záhrade.

Hraní na profese | Pro malé zahradníky
AL-KO pre deti - pre našich malých záhradných kamarátov

Výrobky radu AL-KO pre deti sú zamerané konkrétne na malých fanúšikov záhrady. Bez ohľadu na to, či ide o šliapací traktor alebo posuvný traktor, či už ide o detskú kosačku na trávu alebo mini lopatu na sneh: náš online obchod so záhradným náradím ponúka veľký výber, ktorý vašim deťom hravo predstaví záhradníctvo. Osobitnú pozornosť venujeme udržateľnosti našich produktov s ohľadom na materiál a spracovanie.

I Zaoblené rohy a hrany pre vysokú bezpečnosť
I Detský alebo mini traktor so sklopnou kapotou
I Vysoká ergonómia pre bezstarostný pôžitok zo záhrady
I Ergonómia a pohodlné sedadlá pre bezstarostné potešenie z jazdy

Záhradné hračky od AL-KO - radosť na záhrade pre vaše deti

Robustná konštrukcia hračiek a zaoblené rohy a hrany zaručujú, že sa tí najmenší pri hraní nezraní. Vysoký štandard kvality a ergonomický tvar hračiek AL-KO FOR KIDS robí naše výrobky jedinečnými. U našich hračiek spočíva láska v detailoch, pretože sú vybavené špeciálnymi funkciami, vďaka ktorým sú obzvlášť vzrušujúce pre tých najmenších.


S produktmi AL-KO FOR KIDS sa tí najmenší môžu cítiť ako tí veľkí. Záhradné hračky od AL-KO umožňujú malým deťom zúčastniť sa zahradničení. Či už v lete alebo v zime, AL-KO PRE DETI má vždy pripravenú tú správnu hračku.


Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.