Nový trávník snadno a rychle

Zahradní válec AL-KO GW 50 vám pomůže při zakládání nebo obnově vašeho trávníku. Nejprve půdu zpevněte a poté zatlačte rozsetá semena pomocí zahradního válce. Díky tomu mohou semena optimálně růst a jsou chráněna před povětrnostními vlivy, zvířaty a hmyzem. 

Více informací o zahradních válcích >
Počet nájdených produktov
Pred. č.: 130539 Obmedzené množstvo
239,00 € *
Pred. č.: 119104 Nedostupné
105,00 € *
Výhody
Zahradní válce | Zpevňování a vytlačování půdy

Nový trávník snadný

Zpevněte půdu před setím a po zasetí zatlačte semeno na místo - aby semena trávníku zůstala tam, kde patří.

Záhradné válce | Naplnění pískem nebo vodou

Plnění podle potřeby

Zahradní válec AL-KO lze podle potřeby naplnit pískem nebo vodou. Lze dosáhnout hmotnosti 120 kg při naplnění pískem a 72 kg při naplnění vodou.


Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.