Nový trávnik jednoducho a rýchlo

Záhradný valec AL-KO GW 50 vám pomôže pri zakladaní alebo obnove trávnika. Najprv pôdu spevnite a potom semená zatlačte záhradným valcom. To umožňuje optimálny rast semien a chráni ich pred poveternostnými vplyvmi, zvieratami a hmyzom. 

Viac informácií o záhradných valcoch >

Filter produktov


Počet nájdených produktov
Pred. č.: 119104 Obmedzené množstvo
109,00 €
Pred. č.: 130539 Obmedzené množstvo
239,00 €
Vrátane 20% DPH plus Náklady na dopravu
Výhody
Zahradní válce | Zpevňování a vytlačování půdy

Nový travník ľahko

Spevnite pôdu pred siatím a po zasiatí zatlačte semeno na miesto - aby semená trávnika zostali tam, kde patria.

Záhradné válce | Naplnění pískem nebo vodou

Plnenie podľa potreby

Záhradný valec AL-KO je možné podľa potreby naplniť pieskom alebo vodou. Je možné dosiahnuť hmotnosť 120 kg pri naplnení pieskom a 72 kg pri naplnení vodou.


Chcete cookies?

Spoločnosť AL-KO Geräte GmbH a jej partneri potrebujú Váš súhlas (kliknutím na "Súhlasím") pre použitia jednotlivých dát, aby bolo možné ukladať a / alebo načítať informácie v zariadení (IP adresa, ID používateľa, informácie o prehliadači). Dáta sa používajú pre personalizované reklamy a obsah, meranie reklám a obsahu a na získanie vedomostí o cieľových skupinách a vývoji produktov. Viac informácií o súhlase a možnostiach nastavenia nájdete kedykoľvek tu. Kliknutím na "Odmietnuť cookies" môžete svoj súhlas kedykoľvek odmietnuť.

Použitie dát

AL-KO Geräte GmbH spolupracuje s partnermi, ktorí tiež spracovávajú dáta získané z Vášho zariadenia (sledovacie dáta) na ich vlastné účely (napr. Vytváranie profilov) / na účely tretích strán. Na tomto pozadí si vyžaduje súhlas nielen zber údajov o sledovaní, ale aj ich ďalšie spracovanie týmito poskytovateľmi. Údaje o sledovaní sa zhromažďujú, len keď kliknete na tlačidlo "Súhlasím" uvedené v banneru. Partnermi sú nasledujúce spoločnosti: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Microsoft Ireland Operations Limited, Outbrain Inc., Criteo SA, The Rocket Science Group LLC, AWIN AG, solu GmbH, ideálov internet GmbH, guenstiger.de GmbH.

Ďalšie informácie o spracovaní údajov týmito partnermi nájdete v Zásady ochrany osobných údajov. Informácie sú tiež dostupné prostredníctvom odkazu v banneru.